0

Czy warto posiadać wirtualny adres w Warszawie?

Warszawa - biurowce
fot. Mat. prasowy

Czy warto skorzystać z ofert typu e-office i uzyskać adres w Warszawie?

Nieodłączną częścią firmy jest adres pod jakim jest ona zarejestrowana. Miasto, dzielnica, a nawet ulica mogą cieszyć się złą sławą, a to nie wpłynie pozytywnie na nasz ogólny wizerunek. Warto w tym miejscu zastanowić się, czy nie warto skorzystać z ofert typu e-office i uzyskać adres w Warszawie?

Usługi wirtualnych biur i powiązanych z nimi wirtualnymi adresami dla firm cieszą się coraz większą popularnością. Wiąże się to głównie z faktem, że są one dosyć atrakcyjne cenowo a korzystający z nich klient, otrzymuje pakiet naprawdę interesujących usług.

W skrócie, korzystając z usługi wirtualne biuro w Warszawie, nabywamy możliwość:

  • Rejestracji firmy na udostępniony dla nas, prestiżowy adres
    w Warszawie,
  • Usługę odbioru korespondencji oraz jej skanowanie i wysyłanie przez pocztę tradycyjną/elektroniczną,
  • Informowanie o otrzymanej korespondencji,
  • Dedykowany numer telefonu z prefixem.

Najważniejszym staje się fakt, że biuro nie musi być prowadzone przez nas – obowiązek ten spoczywa na firmie udostępniającej nam usługę. To w gestii usługodawcy leży obowiązek zatrudnienia pracowników, ich wyszkolenia oraz zapewnienia odpowiednich urządzeń i wyposażenia biurowego. Dzięki tej specjalizacji w określonym sektorze usług, znaczącemu obniżeniu ulegają koszta, jakie musimy ponieść. Wystarczy spojrzeć na cennik pakietów udostępniony przez firmę http://www.ale-biuro.pl/ a przekonamy się, że możliwości jest bardzo wiele i możemy je dostosować indywidualnie, zgodnie z własnym życzeniem. Otrzymamy w ten sposób tanie wirtualne biuro.

Interesującym jest również fakt, że wirtualne biuro dla firm umożliwia nie tylko obsługę dokumentacji, ale także usługi księgowe. To bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające połączyć świadczone usługi w jednym miejscu. Przypadnie to do gustu zwłaszcza małym przedsiębiorstwom, które często korzystają z pomocy zewnętrznego księgowego.

Ważną kwestią dla wszystkich jest natomiast wspomniany przeze mnie wcześniej adres wirtualny dla firm. Działa on na takiej zasadzie, że przedsiębiorstwo rejestrowane jest na adres usługodawcy. Dzięki temu otrzymujemy prestiżowy adres wirtualny w centrum Warszawy bądź jej innych dzielnicach. Klienci i współpracownicy z pewnością zwrócą uwagę na tę lokalizację, która może stać się dość istotnym elementem dla naszej firmy.

Niektórych ucieszy również fakt, że biuro wirtualne Warszawa umożliwia wynajem sal konferencyjnych w mieście – jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu problemem nie stanie się nawiązanie osobistych relacji z klientem, czy przekazywanie ważnych informacji osobiście.

Wszystkie te korzyści przemawiają za tym, że tani adres wirtualny jest dobrym rozwiązaniem. Przypadnie on do gustu zwłaszcza małym i średnim przedsiębiorcom, którzy chcieli by zaoszczędzić na kosztach prowadzenia działalności. Przede wszystkim, jest to jednak rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby uzyskać prestiżowy wirtualny adres. Centrum Warszawy to dzisiaj bardzo kusząca lokalizacja dla każdego przedsiębiorstwa.

22 listopada 2017 19:28

Komentarze