0

Europejski podział Mazowsza – TweetUp PSL

TweetUp PSL - od lewej Piotr Zgorzelski, Władysław T. Bartoszewski, Adam Struzik. Z mikrofonem Jakub Stefaniak - rzecznik prasowy PSL
TweetUp PSL – Od lewej Piotr Zgorzelski, Władysław T. Bartoszewski, Adam Struzik. Z mikrofonem Jakub Stefaniak - rzeczni k prasowy PSL
fot. Małgorzata Moryc

Marszałek Adam Struzik wyjaśnia korzyści z nowego podziału statystycznego Mazowsza.

19 lutego odbyło się bardzo ciekawe i nowoczesne spotkanie Polskiego Stronnictwa Ludowego w kluboksięgarni Radio Telewizja przy ul. Andersa w Warszawie. Był to tak zwany Tweetup PSL, który wydarzył się pierwszy raz, w związku z czym jest można przypuszczać, że będą kolejne.

Gośćmi spotkania byli Adam Struzik, marszałek Mazowsza, Piotr Zgorzelski, sekretarz NKW PSL oraz Władysław T. Bartoszewski, syn zmarłego w 2015 r. Władysława Bartoszewskiego, który był członkiem warszawskiego PSL. Wśród przybyłych nie zabrakło również pana Janusza Piechocińskiego i innych członków i sympatyków PSL.

Marszałek Adam Struzik wyjaśnił korzyści płynące z nowego, europejskiego, podziału statystycznego jaki od niedawna obowiązuje w Polsce i to mamy przyjemność Państwu poniżej pokazać.

Fotorelacja Małgosi Moryc

 

20 lutego 2018 15:53

Komentarze