0

Jest robota dla pilota

Pilot w kokpicie samolotu
fot. Emirates

Jesteś pilotem i nie masz zajęcia? Jest okazja by polatać po świecie w liniach Emirates.

Linie Emirates organizują w Warszawie Dni Otwarte dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pilotów zawodowych, którzy usiądą za sterami samolotów przewoźnika w ramach stale rozszerzanej siatki połączeń międzynarodowych.

Dni Otwarte dla pilotów odbędą się w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel 23 i 24 maja br. (ul. Żwirki i Wigury 1).

 • Pierwsze spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00
  w środę, 23 maja.
 • Drugie spotkanie odbędzie się o 10:00
  we czwartek, 24 maja.

Piloci mogą przyjść tylko na jedno ze spotkań bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Zainteresowani kandydaci powinni punktualnie przybyć na miejsce. Piloci, którzy nie będą mogli wziąć udziału w Dniach Otwartych, mogą wysłać zgłoszenie drogą elektroniczną pod adresem www.emirates.com/pilots

Obecnie linie Emirates szukają pilotów nie tylko do samolotów pasażerskich, ale także do swojej floty samolotów towarowych Boeing 777-F. Umowa pilota samolotów transportowych gwarantuje unikalną możliwość zatrudnienia według nowego grafiku 28 dni pracy / 13 dni wolnych.

Piloci Emirates otrzymują atrakcyjne, wolne od podatku wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne i pakiet stomatologiczny, coroczny płatny urlop oraz zakwaterowanie w jednym z największych ośrodków kulturalnych i biznesowych na świecie – Dubaju.

Przewoźnik dysponuje jedną z największych flot w branży, na którą składa się ponad 250 samolotów pasażerskich –  A380 lub B777. Oczekując na dostawę 260 samolotów, linie Emirates w przyszłości będą nadal zwiększać liczebność swojej floty i rozszerzać siatkę połączeń, która obecnie obejmuje przeszło 155 kierunków w 85 krajach na sześciu kontynentach.

Kasa

Jak można przeczytać  wypowiedzi przedstawicieli firmy podstawowe wynagrodzenie kapitana w Emirates może wynieść nawet 47 tys. 265 dirhanów, czyli ok. 52 tys. 400 zł. Pierwszy oficer może zarobić 35 tys. 80 zł, czyli prawie 39 tys. zł. Wszystko zależy od tego czy pracują na lotach krajowych, międzynarodowych czy transatlantyckich. Płaca zależy także od doświadczenia za sterami i tego w jakim samolocie się pracuje oraz na, których kierunkach się lata.

Bonusy

We wszystkich liniach lotniczych pracownicy maja zapewnione różne extrasy.
W Emirates piloci mają zagwarantowane także:

 • ubezpieczenie zdrowotne i na życie,
 • pakiet stomatologiczny,
 • coroczny płatny urlop w wymiarze 42 dni,
 • zakwaterowanie w Dubaju
 • osobistego szofera na trasach pomiędzy domem, a miejscem pracy.
 • darmowe bilety na wakacje dla siebie i bliskich
 • zniżki w ponad 100 restauracjach, sklepach, hotelach i obiektach rekreacyjnych w Dubaju i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

I jeszcze to, czego nie wiemy i nie chcą powiedzieć.
Kuszące?

17 maja 2018 12:43

Komentarze