0

Moja partia to warszawiacy

Konferencja prasowa Jacka Wojciechowicza 8-05-2018
Konferencja prasowa Jacka Wojciechowicza – 8-05-2018
fot. MPawlik

Do niedawna pierwszy wiceprezydent Warszawy, Jacek Wojciechowicz, będzie walczyć o prezydenturę miasta.

Prezes Instytutu Rozwoju Warszawy, fundacji, którą powołał po rozstaniu z warszawskim ratuszem, zwołał konferencję prasową na godzinę 11:00 przy wejściu do stacji Metro Rondo Daszyńskiego. Pewnie nie przypadkowo w tym miejscu, przecież on tę budowę doprowadził do tego miejsca.

Po kilku słowach wprowadzenia, zaznaczając, że decyzja, którą przyszedł ujawnić nie była łatwa i mierzył się z nią od wielu miesięcy, ujawnił, że w nadchodzących wyborach samorządowych będzie kandydować na na urząd prezydenta Warszawy.

Przysłuchując się wypowiedziom, od dziś kandydata, trzeba przyznać, że ta kandydatura może zainteresować wielu warszawiaków.  Czy rzeczywiście po wielu latach pobytu przedstawicieli partyjnych na urzędzie, możemy mieć szansę na prezydenta warszawiaków? I czy aby nie będzie li tylko dobrym budowniczym ale również gospodarzem? Takim co też posprzątać umie i polać wodą podwórko?

Ponieważ kampania wyborcza jeszcze się nie rozpoczęła nie padły dziś żadne obietnice, deklaracje czy programy. Może tylko kilka gorzko-śmiesznych słów na temat znanej konkurencji.

Nasz zapis wideo wypowiedzi pana Jacka Wojciechowicza odbiega jakością od tych dostępnych w komercyjnych stacjach TV, jednak ma tę zaletę, że jest ciągły, nie pocięty i bez dodatkowego montażu.

Zapis video

9 maja 2018 00:07

Komentarze