0

Nowoczesne zakupy budowlane

Budujesz.pl
Budujesz.pl
fot. mat. prasowy

Internet pozostawia nam niezwykłą swobodę zakupową. Dzięki nowoczesnym platformom i szerokiej ofercie produktowej, jesteśmy w stanie zdobyć wszystko bez konieczności wychodzenia z domu.

Podobnie jest w przypadku towarów budowlanych, sprzedażą których zajmuje się sklep Budujesz.pl

Mowa o nowoczesnej platformie internetowej, która korzysta z wszystkich zaawansowanych rozwiązań przygotowanych dla rynku e-commerce. Budujesz.pl działa na rynku już od 25 lat. Czas ten został wykorzystany do zbierania cennych doświadczeń oraz stałego poszerzania oferty produktowej.

150 tysięcy produktów wysokiej jakości

Katalog Budujesz.pl jest ogromny. Znajdziemy tam wszystkie wyroby najbardziej cenionych marek, zajmujących się dostarczaniem towarów zarówno na rynek europejski, jak i światowy. Jednocześnie sklep dba o to, aby ceny oferowanych produktów były atrakcyjne i dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm.

Co znajdziemy w sklepie Budujesz.pl? Oferowane produkty zostały podzielone na 7 kategorii, tak aby każdy z łatwością znalazł to, czego potrzebuje.

 1. Elektronarzędzia
  kategoria obejmuje urządzenia budowlane, wykończeniowe, a także przeznaczone do prac remontowych. Co najważniejsze, dostępne są zarówno modele profesjonalne, jak i dostosowane do potrzeb domowych majsterkowiczów.
  Sklep internetowy Budujesz.pl gwarantuje dostęp między innymi do wiertarek różnej klasy, wkrętarek, wiertarko-wkrętarek, szlifierek, myjek, glebogryzarek, wyrzynarek i wielu innych. Zakupić możemy wszystko to, co przyda się w warsztacie, na budowie, w hali produkcyjnej czy w domu.
 2. Narzędzia
  Budujesz.pl dba o to, aby w ofercie znalazły się produkty przeznaczone dla szerokiego grona Klientów, dlatego w kategorii tej znajdziemy nie tylko klucze, ale również narzędzia lakiernicze, glazurnicze oraz wykorzystywane w warsztatach samochodowych. Nie należy zapominać również o szerokiej ofercie rozmaitych akcesoriów.
 3. Artykuły sanitarne
  czyli wszystko to, co potrzebne jest w łazience – umywalki, brodziki, kabiny prysznicowe, deski sedesowe, baterie oraz meble łazienkowe.
 4. Instalacje
  w każdym domu powstaje konieczność przygotowania i serwisowania rozmaitych instalacji. W sklepie Budujesz.pl znaleźć można produkty wykorzystywane w systemach grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, wodno-kanalizacyjnych oraz powietrznych. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się także oferta związana z systemami centralnego odkurzania.
 5. Elektryka
  znajdziecie tam produkty oświetleniowe, przyłączeniowe, a także kable i przewody.
 6. Ogród
  sklep internetowy Budujesz.pl jest niezwykle ceniony ze względu na bardzo szeroką ofertę urządzeń i produktów ogrodniczy. Zakupić możemy wszystko to, co okaże się przydatne podczas pielęgnacji terenów zielonych – kosiarki, kosy, podkaszarki, nawozy, środki owadobójcze, sekatory, łopaty, nożyce i wiele, wiele innych.
 7. Budowa
  w tej kategorii znajdziemy towar typowo budowlany. Mowa w tym miejscu między innymi o farbach i lakierach, śrubach, rurach, silikonach, fugach , gruntach, impregnatach oraz uszczelniaczach.
 8. Dom i wnętrze
  Budujesz.pl nie zapomina również o rozmaitych artykułach porządkowych, chemii gospodarczej oraz wielu przydatnych akcesoriach.

Łącznie oferta sklepu liczy 150 tysięcy produktów. Katalog przygotowywany jest przez osoby, które znają się na specyfice towarów budowlanych i okołobudowlanych. Dzięki temu liczyć możemy nie tylko na dostęp do wysokiej jakości produktów, ale również na profesjonalne doradztwo w każdej sprawie. Wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego.

Nowoczesna platforma zakupowa

Co jednak najważniejsze, serwis Budujesz.pl przygotowany został z myślą o maksymalnym skróceniu czasu potrzebnego na dokonanie zakupu. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do odpowiednio opisanych kategorii i fachowo przedstawionych towarów – każdy produkt posiada bowiem unikalny opis, w którym wyszczególnione są jego najważniejsze cechy,.

W każdej chwili skorzystać można z zaawansowanego mechanizmu wyszukiwania, za pomocą którego zdefiniujemy swój wybór pod kątem wybranej kategorii, interesujących nas parametrów czy chociażby przedziału cenowego. Wszystko za sprawą kilku kliknięć myszą!

Sklep Budujesz.pl gwarantuje również realizacje zakupów przy użyciu urządzeń mobilnych. Strona jest w pełni responsywna, dlatego użytkownicy korzystający z małych ekranów nie odczuwają żadnego dyskomfortu.

Wszystko to przekłada się na zaufanie ogromnej liczby Klientów z całej Polski. Tworzą oni ogromną społeczność, która współtworzy sklep, na przykład poprzez publikację sporej liczby opinii i recenzji wybranych produktów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić, czy interesujący nas produkt rzeczywiście jest wart zainteresowania.

Budujesz.pl – netpunkty

Zagwarantowanie swoboda finalizacji zakupów jest dla sklepu priorytetem, dlatego Budujesz.pl gwarantuje wybór różnych form dostawy zamówionych produktów.

Zdecydować możemy się zarówno na pocztę, paczkomaty lub kuriera (często realizacja jest finalizowana już na drugi dzień), jak i odbiór osobisty. Gdzie jest on realizowany? W 17 netpunktach rozlokowanych w całej Polsce. Prowadzone są one w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie (Białołęka i Ursynów).

Co jednak najważniejsze, podczas odbioru towaru, mamy prawo go wypakować i sprawdzić, czy na pewno spełnia nasze oczekiwania. Jeżeli tak nie będzie, istnieje możliwość zrezygnowania z transakcji i zwrócenia towaru. A wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat!

Budujesz.pl – opinie

Wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań, profesjonalna obsługa, szeroka oferta, atrakcyjne warunki cenowe, możliwość wyboru opcji dostawy – wszystko to sprawia, że sklep cieszy się uznaniem ogromnej rzeszy Klientów. Potwierdzeniem renomy są również liczne wyróżnienia i certyfikaty.

Do tego należy dodać również intensywną aktywność sklepu na portalach społecznościowych i stały kontakt z Klientem. Wszystko to sprawia, że warto zaufać Budujesz.pl

9 lutego 2018 11:16

Komentarze