0

Cukierki miłości

Manufaktura Cukierków
Słodki telegram – Manufaktura Cukierków
fot. Manufaktura Cukierków

Najsłodsze miejsce w Warszawie. Możliwość udziału w walentynkowych warsztatach oraz pokazach dla zakochanych. Opcja zamówienia słodkiego serca z dedykacją dla bliskiej osoby.

Walentynkowe warsztaty
dla zakochanych

Od 11 do 14 lutego 2017 r. Manufaktura Cukierków przygotowała walentynkowe warsztaty kręcenia lizaków serduszek oraz pokazy ręcznego wytwarzania karmelków z miłosnymi wzorami. Warsztaty to nie tylko pomysł na wspólne spędzenie czasu, słodkie wspomnienia, ale również prezent dla drugiej połowy. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie mógł wspólnie z ukochaną osobą wykonać słodkiego lizaka.

Manufaktura Cukierków
Walentynkowa produkcja – warsztaty
fot. Manufaktura Cukierków
  • Wystarczy przyjść o pełnej godzinie. Koszt udziału w warsztatach to jedyne 10 zł, natomiast udział w pokazach wytwarzania cukierków jest bezpłatny
  • Warsztaty kręcenia walentynkowych serc: ul. Tamka 49 (wejście tylko od ul. Ordynackiej), Sob. – Niedz.: 12.00 – 18.00. Pon. – Wt.: 14.00 – 20.00.
  • Pokazy ręcznego wytwarzania sercowych karmelków ul. Nowy Świat 21, Sob. – Wt.: 12.00 – 20.00

Słodka dedykacja na Walentynki

Walentynkowe warsztaty oraz pokazy to nie wszystkie atrakcje, które przygotowała Manufaktura Cukierków w ten wyjątkowy czas. Można również zamówić słodkie serce dla ukochanej osoby z własną dedykacją i sprawić swojej drugiej połowie słodki, niezapomniany prezent od serca. Słodką dedykacje będzie można zamówić w lokalu przy ul. Nowy Świat 21. Czas realizacji 11-13.02 – jeden dzień, w Walentynki około 30 min.

Manufaktura Cukierków
Lizak z dedykacją – Manufaktura Cukierków
fot. Manufaktura Cukierków
10 lutego 2017 12:21

Komentarze