0

ORZO – zielona oaza w centrum Warszawy

Nowa odsłona lokalu na Placu Konstytucji 5. Co znajdziemy w ORZO People Music Nature?

ORZO – dla niewtajemniczonych jest to forma makaronu, przypominająca w kształcie duże ziarna ryżu. Formy jego podania mogą być różne, od zupy, przez sałatkę, a nawet sam. Jest to włoskie określenie jęczmienia.

Co znajdziemy w ORZO?

Lokal ten proponuje nam kuchnie śródziemnomorską, międzynarodową, europejską. Karta lokalu jest szeroka, nawet wybredni znajdą dla siebie interesujące pozycje.

Do lokalu możemy się wybrać o każdej porze. Rano na śniadanie, które dostaniemy w promocyjnej cenie. W tygodniu za 1zł do kawy, a w weekend do śniadania mamy kawę za 1zł.

Od poniedziałku do piątku czeka nas codziennie inna oferta lunchowa za 19,90 lub za 29,90.

A gdy mamy ochotę na wieczorną promocję, to czeka nas tam po 23:00 karta coctaili 50% taniej!

Karta

Karta jest ciekawa i bardzo szeroka, bazująca na dobrej jakości i świeżych produktach. Znajdziemy tu jak w byłym Aioli sałatki, burgery, pizze, ale także nowe dania na bazie różnego rodzaju kasz i makaronów.

Z bardzo ciekawych i smacznych pozycji znajdziemy tu TRADITIONAL HACHE STEAK – czyli stek z siekanej wołowiny z jajkiem sadzonym z dodatkami takimi jak parmezan, suszone pomidory, oregano bekon, sos vermut demi-glace, podawany z frytkami.

Czy BLACK LABEL PORCHETTA – burger z intrygującą czarną bułką maślaną z grilowanym medalionem włoskiego boczku, serem Tallagio, sosem vermut i komfiturą caffe bacon, podawane oczywiście z frytkami.

Znajdziemy tu także makaron carbonara, smażony ryż kimchi, soczyste krewetki, kurczaka przygotowanego w nowoczesnej technologii sous vide, pieczone żebro, oraz wiele innych ciekawych pozycji.

Wnętrze

Przeszło niesamowitą metamorfozę, od wejścia możemy poczuć się jak w miejskiej dżungli! Wypełnione jest roślinami oczyszczającymi powietrze. Możemy tu się zrelaksować, posłuchać muzyki, poczuć wygodnie, a co najważniejsze smacznie zjeść. Zielone wnętrze w centrum Warszawy nawet w ponury dzień może nas przenieść świat miłego czasu ze znajomymi.

ORZO

Plac Konstytucji 5

23 stycznia 2018 10:24

Komentarze