0

Weekendowe mniam mniam

No i doczekaliśmy się! Po ciężkim tygodniu pracy nastał upragniony piąteczek. Przed nami wyczekiwany weekend!

Ten weekend zapowiada się wyjątkowo smakowicie i ciekawie. Warszawa proponuje nam kilka ciekawych wydarzeń a śliczna Pani pogodynka z TV obiecuje nawet +19 stopni na zewnątrz. Tak więc:

ŻARCIE NA KÓŁKACH

Start sezonu z food truckami czyli Żarcie Na Kółkach!
1-2 kwietnia Stadion Narodowy zamieni się w najsmaczniejszy parking na ziemi. Mega wielka gratka dla wielbicieli streetfoodu. Z całej Polski zjadą się ekipy, które będą dla nas grillować piec i smażyć a wybór dań zapewne zadowoli nawet wybrednych smakoszy.  Do tego Tomasz Jakubiak jako ambasador imprezy. Będziemy mogli również spróbować dania z jego ręki. Wystąpi w roli kucharza, oraz jurora na najlepszą kanapkę.

  • PGE Narodowy
  • 1-2 kwietnia

WEGE BAZAR

Powoli zaczyna się najlepszy sezon na warzywa i owoce.
Kto chce odświeżyć swoją kuchnię o przepisy bardziej wege i szuka inspiracji to zapraszamy na wege Bazar, a na nim wystawcy, z którymi będzie można porozmawiać, zainspirować się i poznać tajniki wege kuchni. Czyli rozpoczęcie Wege Wiosny!

  • KLUBOKAWIARNIA MEDYKA
  • Oczki 1a

PÓŁ LITRA I OGÓRKI

W roli głównej przez cały weekend wystąpią tu przekąski.
Tapasy, przekąski na ciepło, na zimno, proste i wykwintne. Tym razem będziemy mogli spróbować gastronomicznym propozycji z każdego stoiska, bo przystawki idealnie podkręcają apetyt, a ich wybór będzie duży. No i pojawi się nutka tradycji, bo do każdej kolejki dostaniemy kiszonego ogórka.

  • NOCE I DNIE
  • Burakowska 14

DANCING WARSZAWSKI

Ci z Was, którzy z sentymentu lubią stare warszawskie piosenki albo zwyczajnie chcą trochę przenieść się w czasie i poczuć klimat starej Warszawy zapraszamy do MOMU na dancing warszawski z młodymi chłopakami z kapeli sztajer.

Poza muzyką w MOMU jak zawsze czeka na nas dobre jedzenie i napoję.
W weekend możemy to połączyć. Dobra muzyka, oraz odświeżona karta menu. A w niej: moc przystawek, klasycznych, polskich ale z międzynarodową nutą. W MOMU przystawek możemy również spróbować w większym gronie. Podawane na desce są fajną opcją by dzielić się nimi oraz próbować nowych i nowych. A dzielić się jedzeniem i wyjadać innym z talerzy lubimy najbardziej!

  • MOMU
  • Wierzbowa 9/11

Zatem nic innego nam nie pozostaje jak życzyć Wam:

smacznego weekendu!

31 marca 2017 15:01

Komentarze