0

Koncert Big-Band Ursynów

Muzyczne lato na Ursynowie
fot. UD Ursynów

W Parku Natolińskim wystąpi Big-Band Ursynów. Zagra słynne standardy jazzowe oraz przeboje musicalowe i filmowe.

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza na koncert Muzycznego Lata na Ursynowie, który odbędzie się w Parku Natolińskim (ul. Nowoursynowska 84) w niedzielę, 23 lipca o godz. 17.00.

Na koncert obowiązują karty wstępu.

Bezpłatne karty wstępu będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursynów w czwartek 20 lipca w godz. 17.00–19.00, w piątek 21 lipca w godz. 8.15–19.00 oraz na godzinę przed koncertem przy wejściu na teren Centrum Europejskiego Natolin. Liczba miejsc ograniczona. 

Big-Band Ursynów tworzą profesjonalni muzycy z ogromnym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej współpracy z uznanymi orkiestrami: Polskiego Radia, Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, Filharmonii Narodowej w Warszawie i Orkiestrą Reprezentacyjną Wojska Polskiego. Muzycy Big-Bandu Ursynów mogą pochwalić się występami prawie na całym świecie – grali zarówno w prestiżowych salach koncertowych, jak i na wielkich transoceanicznych liniowcach pasażerskich oraz w słynnych zagranicznych kurortach. Ponad połowa członków Big-Bandu Ursynów to mieszkańcy naszej dzielnicy.

Zespół powstał w 2015 roku, a jego pierwszy koncert odbył się w Domu Sztuki. Skład cały czas się powiększa, także o młodych, wykształconych muzyków, m.in. z big-bandu Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina.

Trwa kolejna edycja letnich koncertów plenerowych organizowanych przez Urząd Dzielnicy Ursynów pn. „Muzyczne Lato na Ursynowie”. Jak co roku mieszkańców Ursynowa czekają wspaniałe wydarzenia artystyczne.

W niedzielę 27 sierpnia o godz. 19:00 koncert Andrzeja Rosiewicza z zespołem Asocjacja Hagaw, który odbędzie się na scenie plenerowej ustawionej na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. Komisji Edukacji Narodowej 61).

20 lipca 2017 19:59

Komentarze