0

Najdłuższe Dni Ursynowa

Dni Ursynowa

Z okazji 40-lecia 22. Dni Ursynowa będą trwać 3 dni. Urzędnicy postarają się by zabawa była na szóstkę.

W dniach 9-11 czerwca 2017 wystąpią: BAJM, T.Love, Bednarek, Golden Life, Feel, Kortez.

Już po raz dwudziesty drugi, Ursynów obchodzić będzie swoje święto – Dni Ursynowa. Jest to dla dzielnicy rok szczególny, bo  to rok jubileuszu  40–lecia Ursynowa. Z tej okazji Dni Ursynowa będą trwać aż trzy dni, a ich program będzie szczególnie bogaty. Władze dzielnicy chcą , by jubileusz stał się okazją do wspólnego świętowania i integracji wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy.

Robert Kempa, burmistrz Ursynowa

To wyjątkowe wydarzenie ma w tym roku szczególny wymiar. Z okazji 40-lecia organizujemy najdłuższe w historii Dni Ursynowa, które będą trwały przez trzy dni. Będzie to w tym roku bez wątpienia największa impreza na Ursynowie. Jest to także kulminacyjne wydarzenie związane z obchodami naszego jubileuszu, na które serdecznie zapraszam..

Święto tradycyjnie odbędzie się w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila/Metro Ursynów. To tam będą występować zaproszone zespoły.

Łukasz Ciołko, zastępca burmistrza:

Gwiazdy tegorocznej edycji Dni Ursynowa zostały dobrane w taki sposób, aby uświetnić jubileusz 40-lecia i spełnić oczekiwania wszystkich grup wiekowych. Na dużej scenie zaprezentują się także m.in laureaci Ursynów Music Fest oraz Ursynowski Chór Iuvenis. A wśród licznych atrakcji i aktywności nie zabraknie akcentów nawiązujących do historii Ursynowa. Dlatego jestem przekonany, że każdy bez względu na wiek znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Dni Ursynowa to najważniejsze wydarzenie plenerowe organizowane corocznie przez Urząd Dzielnicy Ursynów. W ciągu 22 lat przez scenę Dni Ursynowa przewinęły się takie gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej m.in.: IRA, Ewa Farna, Budka Suflera, Varius Manx, Robert Chojnacki, De Mono, Kora i Maanam, Kayah, Raz Dwa Trzy, Stachursky, Bracia Cugowscy, Robert Janowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Perfect, Dżem, Kombi, DODA, Wilki, Ania Dąbrowska, K.A.S.A., KULT, Urszula, TEDE oraz Vavamuffin.

 Dni Ursynowa 2017

Szczegóły już wkrótce.

UD Ursynów

6 kwietnia 2017 20:09

Komentarze