0

Resort Komedii

Resort Komedii
Resort Komedii
fot. Resort Komedii

Informacja o najbliższych spektaklach w Resorcie Komedii (ul. Bielańska 1).

Resort Komedii życzy wszystkiego dobrego w Nowym Roku – aby do każdej trudności udało się podejść z poczuciem humoru.

  • 4 STYCZNIA, GODZ.19;30, KLASTER (Pawluśkiewicz/Buchwald)

Klaster – spektakl improwizowany w wykonaniu Joanny Pawluśkiewicz (Hurt Luster) i Maćka Buchwalda (Klancyk!).. Połączenie dwóch silnych i nieprzewidywalnych charakterów.

  • SOBOTA, 6 STYCZNIA, GODZ.19:00, HOFESINKA I NOWOROCZNY HAROLD

Harold to legendarny format spektaklu improwizowanego. Publiczność mówi jedno słowo, które służy jako inspiracja całego spektaklu, spektakl rozwija się wokół ciągu skojarzeń – i gracze, mając w głowie zasady gry i spektaklu, muszą to wszystko opowiedzieć po swojemu, najlepiej zapominając o tej strukturze i po prostu improwizować.

  • NIEDZIELA, 7 STYCZNIA, GODZ.20:00, KRÓTKIE GRY SŁAWKA

Krótkie gry to forma spektaklu improwizowanego, w którym grający zmierzą się z różnymi wyzwaniami i zadaniami. I będą do nich kompletnie nieprzygotowani! W dynamicznych i szybkich grach improwizowanych zobaczycie między innymi: najdziwniejsze randki w ciemno, postaci posługujące się tylko pytaniami, dwugłowych ekspertów z dziedzin wszelakich, improwizatorów zastygających w bezruchu w środku sceny, odgrywających wybrane przez publiczność typy scen (horror? Anime? Powieść sentymentalna? – nikt nie wie, co się wydarzy!) oraz wiele innych, szalonych i nieprzewidywalnych rzeczy!

4 stycznia 2018 10:42

Komentarze