0

Teatr MEST gra dla Was w wakacje!

Część plakatu Teatru M/ST
fot. ME/ST

W tym roku w wakacjeTEATR ME/ST będzie prezentował swoje spektakle dla warszawiaków oraz osób, które postanowiły odwiedzić stolicę w lipcu i w sierpniu.

Teatr zaprasza do nastrojowego miejsca w samym sercu miasta,  do Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2.

Teatr ME/ST

to niezależny, autorski teatr, prowadzony przez artystów: Magdalenę Engelmajer i Szymona Turkiewicza.
W repertuarze teatru znajdują się zróżnicowane stylistycznie spektakle, które łączy  oryginalny język, autorska, tworzona na żywo muzyka oraz tematyka, dotycząca relacji międzyludzkich i mechanizmów, jakie oddziałują na współczesnego człowieka.

Lipiec

W lipcu proponujemy publiczności trzy spektakle a każdy z nich niesie z sobą inną dawkę emocji. Rozpoczynamy od Stosunków prawnych, damsko-męskiej komedii, w której język prawniczy wkrada się do codziennego życia. Błyskotliwe dialogi, energetyczna, swingująca muzyka oraz świetne kreacje aktorskie, to gwarancja doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie.

Kolejna propozycja to spektakl Mama. Dramat psychologiczny, opowiadający historię trzech córek, których tytułowa mama była wielką awangardową artystką. Spektakl o tym, czy sztuka może wpłynąć na życie człowieka i czy matka ma prawo zrobić wszystko ze swoimi dziećmi. Inspiracją dla twórców była działalność Mariny Abramović.

Lipiec zakończymy spektaklem Instynkt macierzyński.
To niezwykle szczery i poruszający spektakl o pierwszych miesiącach spędzonych z nowo narodzonym dzieckiem. Sztuka pokazuje jasne i ciemne strony macierzyństwa. To propozycja dla tych, którzy planują lub nie planują mieć dzieci oraz dla tych, którzy dzieci już mają.

Sierpień

W tym miesiącu Tetr ME/ST przedstawi spektakl Strefa komfortu.
O spektaklu pisał Roman Soroczyński, zapraszamy: [LINK]

Bilety

Bilety przygotowano w promocyjnych cenach od 70 zł nawet do 10 zł.

Teatr zaprasza wszystkich, tych którzy tego lata zamierzają dobrze wykorzystać wakacyjny czas.

MEST spektakle repertuar

 

27 czerwca 2018 15:40

Komentarze