0

Ursus pożegna lato

Część plakatu imprezy w Ursusie
fot. UD Ursus

Pożegnalna impreza plenerowa w Ursusie połączy w sobie piknik rodzinny oraz koncerty polskich gwiazd.

W tym roku na scenie amfiteatru w Parku Czechowickim wystąpią:

  • zespół Akcent,
  • zespól Top One,
  • Nocna Zmiana Bluesa
  • oraz Bracia.

Początek wydarzenia w sobotę, 9 września, o godzinie 15:00.

Imprezę zainauguruje Święto Latawca, które organizowane jest we współpracy z  Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Ursusie. Od godziny  16.00 rozpoczną się koncerty artystów reprezentujących różne style muzyczne.

Pierwszy, o godzinie 16:00 wystąpi zespół Akcent z charyzmatycznym liderem Zenonem Martyniukiem. Usłyszymy największe hity formacji, takie jak: „Przekorny los” czy „Przez twe oczy zielone”, a także najnowsze propozycje.

Następnie wystąpi zespół Top One, legenda przełomu lat 80-tych i 90-tych, który rozpoczynał karierę m.in. od przeboju „Ciao Italia”.

O 19.00 na scenie pojawi się Sławek Wierzcholski z zespołem Nocna Zmiana Bluesa. Zespól jest na scenie od 35 lat, w tym roku  w ramach obchodzonego jubileuszu gra koncerty w całej Polsce.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Bracia. Ich występ rozpocznie się o godzinie 20.30. Bracia Cugowscy wraz z zespołem to twórcy takich przebojów  jak : „Nad przepaścią”, „Wierze w lepszy świat” czy „Za szkłem”.

Podczas trwania imprezy, na terenie Parku Czechowickiego organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla uczestników wydarzenia – wioska indiańska, malowanie buziek, stosika gastronomiczne, stosika z pamiątkami oraz m. specjalna „Rodzinna strefa zabawy” przygotowana przez Akademię Iwony Kalaman. W jej programie znajdziemy: twórcze budowanie z klocków, rodzinne sadzeniaki – do samodzielnego posadzenia zostało przygotowanych ok. 100 sadzonek, rodzinne filcowanie – tu pod okiem doświadczonego animatora- plastyka, rodzic z dzieckiem (warunkowo, tylko pod opieką dorosłego) będziemy szyć filcowe cacuszka, a także „MOR- Dziecięcy Szpital Misia” – dzieci pod opieka Ratownika Medycznego będą mogły zrobić diagnozę misiowi, zabrać go i oczywiście wyleczyć oraz „Pierwsza Pomoc” – każdy będzie mógł nauczyć się jak pomoc drugiej osobie.

Zapraszają:

  • Paweł Dilis zastępca przewodniczącego Rady Dzielnicy Ursus
  • Urszula Kierzkowska burmistrz Dzielnicy Ursus

Plakat imprezy w Ursusie

6 września 2017 19:13

Komentarze