0

Zgłoś swój zespół na Festiwal Rock na Bagnie 2019

Festiwal Rock na Bagnie w Goniądzu
Festiwal Rock na Bagnie – w Goniądzu
fot. Damian Kozubek

Ledwie odespali 8 imprezę w Goniądzu a już pracują nad kolejną i szukają Otwieraczy.

W tym roku nie udało nam sie towarzyszyć goniądzkiemu festiwalowi, ale mamy nadzieje, że na kolejny pojedziemy by kibicować warszawskim zespołom.

Organizatorzy Rocka na Bagnie, pod światłym kierownictwem Jacka Żędziana, od 2016 roku, na długo przed imprezą, wybierają tak zwanych Otwieraczy festiwalu.

To złożona procedura, w która zaangażowany jest sztab ludzi, skupiony wokół Radia Bunt pod wezwaniem Grunt to Bunt Fest w Warszawie.
Są to przesłuchania zespołów kandydujących do zaszczytnej roli otwierania kolejnych dni festiwalowych na scenie Goniądzu.

Aby wziąć udział w zabawie i powalczyć o miano Otwieracza należy do Radia Bunt pocztą elektroniczną przesłać zgłoszenie.
Aby nie było zbyt łatwo w mejlu przesłanym na adres mp3@radiobunt.com należy załączyć pięć plików mp3 (nie mogą być to linki do zaciągania) z nagraniami i oczywiście dane kontaktowe.
Na koncerty przyjeżdża się za własne pieniądze i na własne ryzyko.

Przesłuchania odbywają się w formie koncertów w różnych klubach w Warszawie. Zakwalifikowne zespoły otrzymuja szczegółowe informacje w korespondencji elektronicznej.

Pierwszy koncert odbędzie się już niebawem, bo 28 września w Ośrodku Kultury Ochoty OKO przy ul. Grójeckiej. Zagra zespół Małpoludy i może ktoś jeszcze. Gościnnie wystąpi zespół Eder.
Kolejne spotkania muzyczne będą organizowane według zgłoszeń zespołów.

Grunt to Bunt Fest to nie tylko szansa na bycie Otwieraczem, co jest dużą nobilitacją dla zespołu. To także możliwość spotkania świetnych muzyków i przede wszystkim znakomita zabawa.

Serdecznie zapraszamy!

14 września 2018 07:43

Komentarze