0

Wielkie Zwiedzanie Warszawy z SGH

Wielkie Zwiedzanie Warszawy organizowane przez Samorząd Studentów SGH
Wielkie Zwiedzanie Warszawy – organizowane przez Samorząd Studentów SGH
fot. SGH

Zbliża się 9. edycja Wielkiego Zwiedzania Warszawy organizowane przez studentów SGH dla studentów pierwszego rocznika.

Wielkie Zwiedzanie Warszawy to projekt mający na celu zapoznanie nowo przyjętych studentów Szkoły Głównej Handlowej spoza Warszawy z dziejami naszej stolicy oraz zakamarkami tego miasta, które koniecznie musi poznać każda mieszkająca tu osoba.

Kiedy?

19 października (sobota) profesjonalni przewodnicy oprowadzą uczestników projektu po specjalnie przygotowanych trasach tematycznych oraz pokażą urokliwe zakątki stolicy czy też miejsca związane z dziejami miasta.

20 października (niedziela) wszyscy uczestnicy będą mieć okazję odwiedzić najbardziej znane warszawskie muzea i wystawy. Pomożemy też poznać Warszawę od strony rozrywkowej, a integracja i dobra zabawa są gwarantowane.

Po co?

Ideą Wielkiego Zwiedzania Warszawy jest wyciśnięcie z miasta w 2 dni wszystkiego, co tylko jest możliwe. Wymaga to nie lada aktywności oraz zaangażowania uczestników, nie wyklucza jednak wygospodarowania chwili na wspólny relaks, nazwany przez organizatorów Wielką Wyżerką. Po weekendzie pełnym wrażeń, studenci powinni nie tylko sprawnie poruszać się po mieście, czy wytypować swoich faworytów na kulinarnej mapie Warszawy, ale przede wszystkim poznać ludzi, z którymi prawdopodobnie mijają się codziennie w gmachach uczelni.

Przesłanie studentów do studentów

Czujesz się zagubiony w Warszawie?
Chcesz poznać to miasto nie tylko od strony kampusu swojej uczelni? Nie wiesz gdzie znajduje się „Patelnia”?
Gdzie wybrać się na pyszny lunch?
Być może chcesz poznać stolicę od strony historycznej oraz kulturalnej, odwiedzić znane muzea i podziwiać wystawy?

8 października 2019 15:56