0

Awans jest nasz!

KS Warszawianka – świętowanie awansu

W ostatnim meczu tegorocznych rozgrywek piłkarze ręczni Warszawianki podejmowali w hali przy Piaseczyńskiej zespół MUKS Czarni Regimin.

Licznie zgromadzona publiczność została uraczona bardzo ciekawym i stojącym jak na trzecioligową rzeczywistość na wysokim poziomie spektaklem.

Początek meczu dla gości, którzy objęli prowadzenie 2:4. Warszawianka szybko wyrównała, ale dopiero pod koniec pierwszego połowy osiągnęła przewagę kilku bramek.

Na początku drugiej połowy Czarni jeszcze raz spróbowali dogonić rywala z Warszawy, ale zespół z Mokotowa uporządkował obronę i ponownie osiągnął bezpieczną przewagę. Decydująca dla losów meczu był 48 minuta, gdy goście osłabieni brakiem jednego gracza zdecydowali się na hazardową decyzję wycofania bramkarza. Zostali skarceni trzema gola rzuconymi przez gospodarzy do pustej bramki.