0

Horror dla Legii!

Legia Warszawa - Wisła Płock
fot. Marcin Banaszkiewicz

Zapraszamy na fotogalerię z meczu Legii z Wisłą Płock. To był prawdziwy rollercoaster.

Legia Warszawa – Wisła Płock

3:2 (1:0)

Cafu 35 min., Kucharczyk 71 min., Cafu 87 min. – Dźwigała 78 min., Biliński 83 min.

Trener Legii Dean Klafurić:

To był bardzo trudny i niesamowicie emocjonujący mecz. Gratuluję zawodnikom i całemu sztabowi szkoleniowemu. Pokazaliśmy charakter i odwagę. Wygrać mecz przy stanie 2:2 i w osłabieniu, to wielka sztuka. Każde spotkanie traktujemy jak finał, dziś to pokazaliśmy.

Pamiętamy ostatnie starcie z Wisłą przy Łazienkowskiej, które przegraliśmy 0:2. Według mnie płocczanie potrafią znakomicie „otworzyć” grę, pod tym względem nie mają sobie równych w LOTTO Ekstraklasie.

Mauricio jest dobrym zawodnikiem, dzisiejszy mecz był dla niego pechowy, bo miał za niego wejść Remy, a tuż przed zmianą otrzymał drugą żółtą kartkę. Remy nie wystąpił od pierwszej minuty, ponieważ potrzebował odpoczynku, był bardzo eksploatowany w poprzednich spotkaniach.

Znamy diagnozę, jeśli chodzi o uraz Jarosława Niezgody i być może wystąpi nawet w niedzielę. Jego zmiennikiem nie jest wyłącznie Eduardo, mamy także Michała Kucharczyka. Chorwat zagrał dziś dobrze pod względem taktycznym, w pełni realizował przedmeczowe założenia, z kolei „Kuchy” pokazał, jak niewiele potrzebuje, by zdobyć bramkę.

10 maja 2018 00:14

Komentarze