0

Hutnik strzelił 4 gole

Hutnik Warszawa - Bzura Chodaków

Hutnik Warszawa wygrał na Marymonckiej 4:0 z Bzurą Chodaków, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu „Hutników”.
Do przerwy „Duma Bielan” prowadziła trzema bramkami. Już po kwadransie było 2:0. W 7. minucie po błędzie obrońcy Łukasz Szala przejął piłkę, minął bramkarza i wpakował futbolówkę do bramki. Osiem minut później z rzutu wolnego dośrodkował Jakub Mierzejewski, a strzałem głową pokonał bramkarza Erwin Nowik. W 38. minucie po wykonaniu rzutu rożnego Krystian Przyborowski dośrodkował w pole karne i na raty znów bramkę strzelił Erwin Nowik.

Po zmianie stron „Hutnicy” nie stwarzali sobie już tylu sytuacji, natomiast szanse mieli goście. Jednak albo oddawali niecelne strzały albo dobrze bronił Karol Pasturczyk. W 73. minucie  bramkarz gospodarzy wyszedł zwycięsko z sytuacji sam na sam. W 86. minucie rezultat meczu ustalił Krystian Przyborowski. Jakub Mierzejewski zagrał prostopadłą piłkę do Kamila Wiśniewskiego, który podał do Przyborowskiego, a pomocnik Hutnika, po dobitce, pokonał bramkarza.

Za tydzień Hutnik zmierzy się na wyjeździe z MKS Ciechanów.