0

Hutnik w play-off’ach

Hutnik Warszawa

Po dwóch porażkach z rzędu „Hutnicy” odnieśli wyczekiwane zwycięstwo, które zagwarantowało tym samym udział „Dumy Bielan” w fazie play-off.

Początek spotkania należał do gości, którzy dość szybko wypracowali sobie ponad 10-punktową przewagę. „Hutnicy” natomiast zaczęli mecz ospale i niepewnie. Doskonała końcówka I części spotkania i odrobienie strat do zaledwie 3 oczek dobrze rokowało na drugie 20 minut meczu. Tak też było! Po zaledwie dwóch minutach koszykarze z Bielan po raz pierwszy wyszli na prowadzenie, a po trzeciej kwarcie prowadzili 6 punktami. Czwarta część spotkania przebiegła w pełni pod dyktando „Hutników”, którzy kolejnymi efektownymi zagraniami powiększali systematycznie swoją przewagę. Ostatecznie wyniosła ona 15 oczek przewagi (96:81) i bezstresowe 2 punkty do ligowej tabeli.

Już za tydzień, w niedzielę (11 marca) ostatni mecz rundy zasadniczej. Przy ul. Staffa 3/5 „Hutnicy” zmierzą się z rezerwami ekstraklasowego Startu Lublin. Mecz zaplanowano na godzinę 18:00.

5 marca 2018 09:11