0

Katarzyna Kowalczyk z „Rzecznego” wykosiła rywali.

Sierż. Katarzyna Kowalczyk - pierwsza z prawej
Sierż. Katarzyna Kowalczyk – pierwsza z prawej

Sierż. Katarzyna Kowalczyk z Komisariatu Rzecznego zdobyła 5 złotych medali w pływaniu.

Od 8 roku życia przez 14 lat trenowała wyczynowo pływanie, była członkiem kadry Polski. Osiągała duże sukcesy. Aktualnie mówi, że pływanie traktuje jako hobby, trenuje jednak nadal, na tyle na ile pozwala jej na to służba.

Startuje też w zawodach, w szczególności służb mundurowych i sięga po najwyższe trofea.

Tylko w listopadzie dwukrotnie wystartowała w zawodach i zdobyła 4 złote medale. W Ogólnopolskich Mistrzostwach Służb Mundurowych w Warszawie, gdzie wystartowała w dwóch konkurencjach i zdobyła 2 złote medale. Tydzień później pojechała do Szczytna na Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych i przywiozła stamtąd 3 złote medale oraz zajęła 2 miejsce w klasyfikacji ogólnej „najlepszy zawodnik„.

Z Komisariatem Rzecznym związana jest praktycznie od początku służby w Policji, czyli od 3 lat. Od niedawna pełni służbę w wydziale patrolowo-interwencyjnym południowopraskiej komendy. Została oddelegowana z Komisariatu Rzecznego Policji na okres zimowy.

Serdecznie gratulujemy Pani sierżant doskonałych wyników i ogromnej pasji.
Życzymy kolejnych sukcesów w pracy jak i sporcie.