0

Koszulka biegu na szczyt Rondo 1

Koszulka Biegu na Rondo 1 - projekt: SOS Wioska Dziecięca w Kraśniku
Koszulka Biegu na Rondo 1 – projekt: SOS Wioska Dziecięca w Kraśniku
fot. mat. prasowy

Dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku zaprojektowały oficjalną koszulkę VIII Biegu Na Szczyt Rondo 1.

Około 700 zawodników odlicza już ostatnie dni do ósmej edycji Biegu Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie, która odbędzie się 24 lutego br. Organizatorzy zawodów zaprezentowali właśnie oficjalną koszulkę biegu, zaprojektowaną przez…dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku.

Piotr Jakóbik, rzecznik prasowy Biegu Na Szczyt Rondo 1:

Ta koszulka będzie absolutnie wyjątkowa, jesteśmy z niej bardzo dumni. Dziękujemy wszystkim dzieciom z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku, które przygotowały swoje projekty, a także ich opiekunom za wsparcie w realizacji tego pomysłu. Często widujemy biegaczy noszących koszulki z poprzednich edycji Biegu Na Szczyt Rondo 1. Mamy nadzieję, że tegoroczny projekt nie dość, że przypadnie im do gustu, to będzie miłą pamiątką na wiele lat.

Autorką zwycięskiego projektu jest 10-letnia Marysia z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku.

Dariusz Krysiak, dyrektor SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku:

Dla naszych podopiecznych udział w Biegu Na Szczyt Rondo 1 jest wielkim przeżyciem i co roku czekają na ten dzień. Fakt, że jedna z naszych podopiecznych jest autorką grafiki na tegorocznej koszulce biegowej, to dodatkowe wyróżnienie dla nas. Jesteśmy wdzięczni za taką możliwość, jak i za wieloletnie wsparcie naszego Stowarzyszenia.

Najbliższa edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 odbędzie się 24 lutego 2018 roku i tradycyjnie już wesprze Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Impreza będzie miała rangę Towerrunning 120 i będzie zaliczana do Towerrunning Tour 2018 – najważniejszego cyklu biegów po schodach, organizowanego pod patronatem Towerrunning World Association.

 

7 lutego 2018 18:43

Komentarze