0

Legia – Bytovia fotogalerie

Legia Warszawa - Bytovia Bytów
Legia Warszawa - Bytovia Bytów
fot. Marcin Banaszkiewicz

Zapraszamy na fotogalerie z pucharowego meczu warszawskiej Legii z Bytovią Bytów.

Wydarzenia boiskowe

w obiektywie Marcina Banaszkiewicza:

Trybuny

uchwycone przez Pawła Jerzmanowskiego:

Trener Legii

po meczu:

Zagraliśmy dwie zupełnie różne połowy. Przewidywałem, że zagramy mało stabilnie, bo w pierwszym składzie wystąpiło kilku nowych zawodników, ale ostatecznie udało się ten mecz wygrać

Mieliśmy dziś oczywiście z tyłu głowy wynik pierwszego meczu. Spodziewałem się pewnych wahań w naszej grze, ale nie aż takich. W przerwie rozmawiałem z piłkarzami i ta rozmowa okazała się skuteczna. Cieszę się z gry niektórych zawodników, ale są też tacy, którzy spisali się słabo. Nie chcę wymieniać nazwisk, bo przed nami cztery ważne mecze i teraz skupiamy się tylko na nich.

Zdaję sobie sprawę, że ostatnie trzy spotkania w Niecieczy zostały przez Legię przegrane. To wywiera na nas dodatkową presję, ale uważam, że to może nam pomóc. Jedziemy na teren, na którym jeszcze nie wygraliśmy, co powinno być dodatkową motywacją. W Niecieczy zobaczymy naszą najlepszą jedenastkę. Myślę, że mamy odpowiednio dużo jakości, by pokonać Sandecję.

W przerwie odbyliśmy z piłkarzami bardzo konkretną rozmowę. Chciałem im przekazać, że gramy na własnym stadionie i dla własnych kibiców. Mam swoją koncepcję na motywowanie piłkarzy i się jej trzymam.

Szymański zagrał bardzo dobre spotkanie. Miał czucie gry, przestrzeni, partnerów z boiska. Ten zawodnik lepiej jednak wygląda z lewej, niż z prawej strony. Udowodnił dzisiaj swój talent. Również Kopczyński zagrał dobre zawody – wprowadził spokój do środka pola. Miałem pewne obawy o Berto, ale on także zagrał świetny mecz.

Legia Warszawa : Drutex-Bytovia Bytów
4:2 (0:1)

 

Bramki: Berto 48′, 62′, Szymański 50′, 72′ – Surdykowski 28′, Kamiński 90+1′

Żółte kartki: Turzyniecki, Chukwu, Kopczyński.

Legia:
Cierzniak – Turzyniecki, Dąbrowski, Czerwiński (Moneta 58′), Berto – Kopczyński, Jodłowiec – Nagy (Broź 46′), Pasquato, Szymański – Sadiku (Chukwu 64′).

Drutex-Bytovia:
Szromnik – Biel (Hebel 58′), Wróbel, Gonzalez, Wilczyński – Duda (Kuzdra 58′), Poczobut, Kamiński, Jakóbowski – Wacławczyk (Kpassa 65′), Surdykowski.

29 listopada 2017 01:34

Komentarze