0

Legijna niedziela

Legia-Termalika

Dzisiaj swoje mecze rozgrywały rezerwy, juniorzy oraz pierwsza drużyna Legii Warszawa

Jako pierwsi na boisko w Nowym Dworze Mazowieckim wybiegli zawodnicy Legii II Warszawa, którzy podejmowali Start Otwock. Mecz zakończył się wynikiem 4-0 a karnego w doliczonym czasie pierwszej połowy nie strzelił Pablo Dyego.

Fotogaleria z tego spotkania Robert Skumiał

Na bocznym boisku przy Łazienkowskiej swoje spotkanie rozgrywali juniorzy w Centralnej Lidze Juniorów. Ich przeciwnikiem była kielecka Korona.
Bramki zdobyli

• Miłosz Kozak – 3,
  • Mikołaj Napora – 2,
  • Eryk Więdłocha – 2

Fotorelacja z tego spotkania

Jako ostatni swój mecz rozgrywali podopieczni Henninga Berga.
W ramach 10 kolejki ekstraklasy podejmowali beniaminka drużynę Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Legioniści rozegrali słabe spotkanie budząc się dopiero po utracie gola w 58 minucie. Autorem trafienia był Martin Juhar. Do wyrównania doprowadził Nikolić.

27 września 2015 21:28