0

Polacy drudzy w Europie

Polska 2 miejsce

W tegorocznej czwartej już edycji Międzynarodowego Turnieju Amp Futbol Cup w zaciętym finale Polacy ulegli faworytom turnieju, reprezentacji Turcji.

Tegoroczne zawody już za nami. Jak co roku organizacyjnie stały na wysokim poziomie. W tym roku gościło u Nas 6 reprezentacji z całej europy. W zeszłym roku turniej wygrała reprezentacja Turcji a biało czerwoni zajęli ostatnie miejsce na podium. W tym roku Turcy szli jak burza pokonując kolejno Włochów 9-1, Irlandczyków 5-0 w półfinale pokonując Hiszpanów 9-0. Wydawać się być mogło że Turcy zdominują bezapelacyjnie cały turniej. Lecz w finale zmierzyli się z reprezentacją Polski która stawiła twardy opór faworytom turnieju. Do przerwy był wynik 0-0 a nasza reprezentacja niesiona żywiołowym dopingiem stwarzała sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki.

Polska-Turcja 1-2

Niestety Turcy zdobyli dwa gole i wydawać by się mogło że już nic się nie zmieni w tym meczu. W ostatniej minucie spotkania bramkę dla biało czerwonych zdobył najlepszy strzelec tego turnieju w naszych szeregach Mateusz Kabała.

Chwile po tej bramce niestety sędzia zakończył mecz.

Trzeba przyznać, że ten turniej reprezentacja Polski może uznać do udanych.