0

Polonistki o awans

Turniej Półfinałowy o awans do I Ligi Kobiet
SKK Polonia Warszawa – Turniej Półfinałowy o awans do I Ligi Kobiet
fot. SKK Polonia Warszawa

W weekend 7-9 kwietnia koszykarki Polonii Warszawa w hali przy ulicy Konwiktorskiej będą walczyły o awans do I Ligi Kobiet.

Jest to wydarzenie bez precedensu w najnowszej historii klubu, na które wszystkich fanów Czarnych Koszul oraz sympatyków żeńskiego basketu zaprasza SKK Polonia Warszawa.

W ciągu trzech dni Polonistki zmierzą się z zespołami: XX LO MS Bydgoszcz, UKS Żak Nowy Sącz oraz TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Dwie najlepsze drużyny turnieju zagrają w finale 21-23 kwietnia.

Wstęp na wybrane dni turnieju będzie biletowany. Cena biletu uprawniającego do wstępu na dwa rozgrywane danego dnia mecze wynosi 15 zł (normalny) oraz 7 zł (ulgowy). Prowadzona jest również przedsprzedaż karnetów upoważniających do wstępu na wszystkie mecze turnieju. Cena to 40 zł (normalny) oraz 20 zł (ulgowy). Hala na ul. Konwiktorskiej 6 jest w stanie pomieścić maksymalnie 280 widzów. Liczba dostępnych w przedsprzedaży karnetów jest więc ograniczona. Karnet ulgowy obejmuje dzieci urodzone w latach 2002-2009. Dzieci urodzone w roku 2010 i później: wstęp bezpłatny.

Harmonogram rozgrywek:

Piątek, 7 kwietnia:

  • 17:45 XX LO MS Bydgoszcz – UKS Żak Nowy Sącz
  • 20:15 SKK Polonia Warszawa – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Sobota, 8 kwietnia

  • 16:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski – UKS Żak Nowy Sącz
  • 18:30 SKK Polonia Warszawa – XX LO MS Bydgoszcz

Niedziela, 9 kwietnia

  • 10:30 XX LO MS Bydgoszcz – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • 13:00 UKS Żak Nowy Sącz – SKK Polonia Warszawa
7 kwietnia 2017 00:05

Komentarze