0

Sharone Vernon-Evans

Sharone Vernon-Evans
Sharone Vernon-Evans
fot. ONICO Warszawa

Sharone Vernon-Evans został atakującym ONICO Warszawa. Młody i bardzo utalentowany Kanadyjczyk związał się ze stołecznym klubem dwuletnią umową.

Sharone Vernon-Evans ma zaledwie osiemnaście lat, a już wyróżnia się na tle nawet największych gwiazd siatkówki, gdyż dysponuje niesamowitym wyskokiem. Piłkę w ataku „łapie” na wysokości 382 cm!

Paweł Zagumny, dyrektor sportowy ONICO Warszawa:

To prawdziwy brylant. Ma doskonałe warunki fizyczne i – jak na swój wiek – niezłą technikę. Jestem przekonany, że wiele wniesie do naszej drużyny – dodał. – Już niebawem o Sharonie będzie głośno. Kibice zobaczą go w akcji podczas meczów Ligi Światowej w barwach reprezentacji Kanady.

Sharone Vernon-Evans:

Dziękuję za tak miłe słowa. Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z ONICO Warszawa i przeprowadzam się do Polski. Polska to idealne miejsce, żeby rozpocząć zawodową karierę, ONICO Warszawa będzie bowiem moim pierwszym profesjonalnym klubem. Już nie mogę doczekać się nowego sezonu. Dam z siebie wszystko.

Jolanta Dolecka, prezes ONICO Warszawa:

Liczymy, że nasz nowy zawodnik będzie postrachem blokujących ze wszystkich klubów PlusLigi. Cieszę się, że podpisaliśmy umowę. Witamy w klubie!

Sharone Vernon-Evans przez ostatnie dni przebywał w Polsce. W Jastrzębiu-Zdroju wraz z reprezentacją Kanady przygotowywał się do Ligi Światowej. Swoje umiejętności zaprezentował fanom w sparingu przeciwko Australii. Był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku.

ONICO Warszawa

1 czerwca 2017 00:10

Komentarze