0

Transfery Legii

Legia Warszawa
Legia Warszawa
fot. Mikołaj Gogela

Emocje jakie budzą perypetie transferowe warszawskiej Legii nie dają kibicom oddechu po szczęśliwie zakończonym kilka tygodni temu sezonie.

Pożegnanie legendy

Jakub Rzeźniczak w barwach Legii grał od 13 lat. W przyszłym sezonie zabraknie go na Łazienkowskiej. Charyzmatyczny obrońca skorzystał z oferty klubu z Azerbejdżanu Qarabağu Ağdam. Może kierunek trochę egzotyczny, ale decyzja Kuby została przyjęta ze zrozumieniem.


Wzruszające pożegnanie Rzeźnika z drużyną

Mączyński z Wisły

Legia bliska jest pozyskania środkowego pomocnika, reprezentanta Polski Krzysztofa Mączyńskiego. Zawodnik przeszedł już testy medyczne i najprawdopodobniej podpisze kilkuletni kontrakt z obecnym Mistrzem Polski.

Kabaret transferowy

Vadis Odjidja-Ofoe był najlepszym piłkarzem polskiej ligi, liderem Legii i wydatnie przyczynił się do zdobycia tytułu. Wydawało się, że Legii nie uda się zatrzymać tego nieszablonowego piłkarza. Vadis miał podpisać kontrakt z rosyjskim FK Krasnodar. Tymczasem do finalizacji umowy nie doszło i piłkarz wrócił do Warszawy. Medyczny powód fiaska rozmów zaniepokoił włodarzy Legii, którzy skierowali Belga na kompleksowe badania. Gdzie i czy w ogóle zagra w przyszłym sezonie – trudno wyrokować.

6 lipca 2017 01:35

Komentarze