0

Z Siarką swoją miarką

Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg

Polonia Warszawa po raz kolejny nie wykorzystała atutu własnego boiska jedynie remisując z Siarką Tarnobrzeg.

Czarne Koszule dwukrotnie musiały gonić wynik w tym meczu.
Siarka objęła prowadzenie w 29 minucie po celnym strzale z rzutu karnego Daniela Koczona. Jeszcze przed przerwą wyrównał Donatas Nakrošius celnym strzałem z dystansu.

W 53 minucie tarnobrzeżanie ponownie wyszli na prowadzenie po szybkim kontrataku. Autorem gola był Michał Żebrakowski. Polonia szybko odpowiedziała po strzale głową Fabiana Paweli w 59 minucie. Zostało więc jeszcze ponad pół godziny na rozstrzygnięcie meczu na swoją korzyść. Polonia miała kilka sytuacji, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie. 2:2.

Skrót meczu Polonia Warszawa 2:2 Siarka Tarnobrzeg

Poniższa konferencja prasowa wskazuje, że atmosfera wokół Polonii Warszawa jest mocno napięta:

Konferencja prasowa po meczu
Polonia Warszawa – Siarka Tarnobrzeg

Sytuacja Polonii robi się coraz gorsza: w siedmiu spotkaniach na własnym stadionie tylko dwukrotnie udało się pokonać rywala. A w przyszłej rundzie trzeba będzie te mecze rozegrać na boiskach rywali.

23 września 2016 22:09