0

26. Finały WOŚP w Warszawie

Usta-Usta z Ikarusem - Finał WOŚP + pierwsza pomoc
Usta-Usta z Ikarusem – Finał WOŚP + pierwsza pomoc
fot. Sztab WOŚP Targóek

Finałowych imprez będzie w Warszawie bardzo dużo. Oblecieć wszystkich się nie da, trzeba coś wybrać.

W całej Polsce zagra po raz XXVI Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
Każdy był noworodkiem, wielu ma noworodka inni będą mieli noworodki.
Grajmy razem z Orkiestrą!

Zbiór miejsc i wydarzeń

(prócz finału na pl. Defilad)

14.01.2018 r. 15:00
IKARUS + pierwsza pomoc
czyli Usta-Usta z Ikarusem
W tym roku połączyliśmy nasze zamiłowanie do przekazywania wiedzy z pierwszej pomocy z przestrzenią zabytkowego Ikarusa!
W dniu Finału, 14 stycznia będziecie mogli nauczyć się podstaw pierwszej pomocy przedmedycznej w niesamowitym miejscu w trzech lokalizacjach!

 • 10:00 – IKEA TARGÓWEK
 • 12:00 – Skok dla WOŚP – Dantego 1
 • 13:30 – ATRIUM TARGÓWEK

Oprócz nauki pierwszej pomocy będzie możliwość zarejestrowania się jako dawca DKMS! Akcję organizują: Młodzieżowa Drużyna Ratownicza, Fundacja ANIKAR oraz Miejskie Zakłady Autobusowe.

Finałowe bieganie

14.01.2018 r. 09:00
Bielany
Finałowe bieganie z Saturn Fitness
Gratka dla miłośników biegania!
Saturn Fitness Bielany za każdy 1 kilometr przebiegnięty na bieżni w klubie w dniu Finału (do aktywności zaproszeni są zarówno członkowie Klubu, jak i fani Orkiestry – miłośnicy biegania) zapłaci 1 złotówkę na konto 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Dla osób, które chciałyby wspomóc akcje, a nie są klubowiczami, Saturn Fitness przygotował jednodniowe zaproszenia – tak, aby fani Orkiestry mogli skorzystać z pełnej oferty bielańskiego Klubu. Co więcej – biegacz nie będący członkiem klubu, który wybiega najwięcej kilometrów otrzyma specjalne zaproszenie umożliwiające bezpłatne korzystanie z klubów przez okres 30 dni.
Pobiegnij z Saturn Fitness Bielany dla dzieciaków!

Gramy i biegamy razem z WOŚP

14.01.2018 r. 09:00
TARGÓWEK Saturn Fitness ul. Kuflewska 6, 03-554 Warszawa, tel. 22 678 60 70
Gramy i biegamy razem z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy!
W dniu 74.01 (niedzieia) będziemy zbierać pieniazki w specjalnie oznaczonych puszkach WOŚP.
Dodatkowo w tym dniu na specjalnie oznaczonych bieżniach będziecie mogli wesprzeć WOŚP własnymi nogami. Za każdy Wasz przebiegnięty kilometr klub przekaze dia Orkiestry 1 zł. Czekamy na Was!

Turniej Piłki Halowej

14.01.2018 r. 09:00
Ochota
IV Charytatywny Turniej Piłki Halowej
Samorząd Studentów WPiA UW wraz ze Sztab WOŚP „Studenci Warszawy”, jak co roku, organizują Charytatywny Turniej Piłki Halowej. 14 stycznia 2018 roku w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji UW (ul. Banacha 2a) zawodnicy będą dostarczać niezapomnianych emocji wszystkim kibicom i gościom, którzy przyjdą wziąć udział w tym wydarzeniu. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Uniwersytetu Warszawskiego (maksymalnie 2 osoby spoza UW w drużynie od 5 do 10 graczy). Gramy w drużynach bramkarz + 4 osoby w polu. Zgłoszeń można dokonywać poprzez przesłanie wypełnionego formularza: [LINK]
W charakterze widowni zapraszamy wszystkich zainteresowanych wydarzeniem.
Oni też będą mieli szansę wesprzeć WOŚP.
W mailu zwrotnym podamy nr. konta, na który należy wplacić wpisowe: 15zł za zawodnika. Oczywiście cały dochód zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Wszystkich uczestników zachęcamy do zapoznania się z regulaminem turnieju: [LINK]

Wydarzenia sztabowe

14.01.2018 r. 10:00
Wydarzenia sztabowe w Gimnazjum nr 81 przy ul. Rozłogi 10
#4266 Sztab 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy serdecznie zaprasza do udziału w przygotowanych tego dnia atrakcjach! Każda z nich ma miejsce w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 363 (Gimnazjum nr 81) w Warszawie przy ul. Rozłogi 10 – niesamowitego partnera naszych harcerskich działań. Oprócz proponowanych poniżej punktów programu uczestnicy będą mogli „licytować” gadżety Wielkiej Orkiestry przygotowane specjalnie z okazji 26. Finału!
A co u nas:

 • 10:00-18:00
  Kiermasz Książek i stoisko DKMS – będzie można poszukać czegoś ciekawego do poczytania, jak również zarejestrować się w bazie Dawców Szpiku
 • 10:00-17:00
  Gra terenowa po okolicach siedziby Sztabu – zachęcamy do aktywniejszego spaceru z zagadkami – atrakcja będzie przygotowana również pod kątem rodzin z dzieciakami.
 • 13:00-18:00
  Kącik nauki pierwszej pomocy, kącik gier planszowych oraz kącik malucha – czyli moc atrakcji z myślą o najmłodszych – chusta Klanza, magiczne kamienie, kącik małego ratownika czy możliwość zagrania w ciekawy gry planszowe – jesteśmy z tym wszystkim dla Was!

Serdecznie zapraszamy – przekażcie znajomym i wspólnie dołączmy do szalonej i pięknej imprezy dla dzieciaków! SIEMA!

Treningi sportów drużynowych

14.01.2018 r. 10:00
Treningi sportów drużynowych dla WOŚP
XIV LO im. St. Staszica, Nowowiejska 37a
W duchu noworocznych postanowień, zarówno tych sportowych, jak i dotyczących pomagania innym, zapraszamy Cię do naszej Drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
14 stycznia organizujemy specjalne zajęcia siatkówki, koszykówki i piłki nożnej.
Całkowity dochód z tych zajęć zostanie przekazany Fundacji WOŚP. To Ty zadecydujesz, jaką kwotą chciałbyś wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na miejscu dostępny będzie opiekun skarbonki stacjonarnej.
Treningi poprowadzą trenerzy – sędziowie w/w dyscyplin.
Kapitańską (z pewnością także kapitalną :)) radą oraz entuzjazmem gry każdą z drużyn wesprą także Goście Specjalni.
Szczegóły znajdziesz tu:  [LINK]
Szukaj treningów oznaczonych Serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Pokaż swoje Serce na boisku! Zagraj z nami dla WOŚP!
Zespół PilkaNaHali.pl

Skok dla WOŚP

14.01.2018 r. 10:00
Skok dla WOŚP
Pamiętacie zeszłoroczną akcję Skok dla WOŚP?
Jeśli tak, to mamy dla Was wspaniałą wiadomość!
Także w tym roku ekipa Zero Grawitacji umożliwi wszystkim śmiałkom oddanie skoku z wysokości 14 piętra.
Jeśli zaś w zeszłym roku Was nie było, to teraz będziecie mieć okazję zmierzyć się z własnym lękiem, sprawdzić swoją odwagę i poczuć adrenalinę!
14 stycznia, w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Stowarzyszenie Zero Grawitacji we współpracy z WSM Wawrzyszew, Sztabem WOŚP Warszawa-Targówek i firmą Wyjątkowy Prezent, przygotowało dla Was możliwość oddania pełnego wrażeń skoku w naszym sprawdzonym układzie roll jump, który zawiśnie pomiędzy budynkami przy ul. Dantego 1 oraz ul. Szekspira 2 w Warszawie.
Warunki są proste i tylko dwa:

 1. ukończony 18 rok życia,
 2. zasilenie puszki Orkiestry kwotą nie mniejszą niż 30 zł.

Nie zmarnujcie takiej okazji i przybywajcie licznie. Wymówek nie przyjmujemy!
Poza skokami czekać będą na Was także inne atrakcje i niespodzianki, m. in:
Balon od Baloon Expedition, Monster Truck, Crazy Car i Harley od Wyjątkowego Prezentu oraz Superauto od Fast Forward. Będą kąpiele morsów od Żoliborskich morsów i OSP Krubin oraz kurs pierwszej pomocy zorganizowany przez Fundację Anikar. Samotni single i singielki będą mogli się zapisac na realne spotkania organizowane przez Randkiw5minut.
A dla zmarzniętych i głodnych grochówka i food truck.
Zabierajcie rodzinę, przyjaciół i znajomych i przybywajcie 14 stycznia 2018 na osiedle Wawrzyszew!
Skaczemy w godzinach 10:00-17:00. Za skok pobieramy datki nie mniejsze niż 30zł ładowane wprost do WOŚPowej puchy.

Z racji na ograniczoną przepustowość oddawanych skoków, polecamy ubrać się ciepło acz komfortowo i zaklepać chwil kilka na odczekanie na swój skok. Z doświadczenia wiemy, iż zainteresowanych nie zabraknie.

Wielki Mecz Charytatywny

14.01.2018 r. 10:00
Arena Strumykowa – III Wielki Mecz Charytatywny WOŚP
Białołęcki Ośrodek Sportu
Już 14 stycznia po raz 26. zagramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem gramy o wyrównanie szans leczenia dla wszystkich noworodków. Białołęcki Ośrodek Sportu, Dzielnica Białołęka, Białołęcki Ośrodek Kultury, Młodzieżowa Rada Dzielnicy Białołęka i Be a Star Football Academy Wilczki wspólnie zadbały, by były to wyjątkowo huczne obchody.
Co więc nas czeka tego dnia? Wisienką na torcie będzie oczywiście oficjalne otwarcie Hali Pneumatycznej. Wielka premiera Areny Strumykowa w końcu będzie miała miejsce i jednego możemy być pewni, Wszyscy będą zachwyceni! Po oficjalnej części czekają nas kolejne wydarzenia związane z Białołęcką Orkiestrą, a więc wielki, charytatywny Mecz Piłki Nożnej i równie wielka Licytacja, podczas której zobaczymy mnóstwo ciekawych i niezwykłych przedmiotów takich jak m.in. koszulka meczowa z autografami zawodników Legii Warszawa, koszulka z autografem Roberta Korzeniowskiego, piłki oraz książki z autografami trenera Jacka Magiery, Krzysztofa Golonki oraz wiele, wiele innych.
Do tego moc pokazów! O rozrywkę podczas całej imprezy zadbają nie jedna, nie dwie, a aż trzy grupy! Starcie sportów siłowych, a więc pokaz UKS TALENT Białołęka (prowadzonych przez Radosława Radtke) w zapasach i Masters Dojo WASW Piotr Moczydłowski (prowadzonych przez Piotra Moczydłowskiego) w karate Kyokushin. Jeżeli ktoś natomiast woli nieco spokojniejszą rozrywkę, to właśnie dla nich Ula Korczak: Be-Fit przygotowali występ tej bardzo utalentowanej formacji tanecznej. Nikt nie będzie się więc nudził!
To jednak nie wszystko! Na tych małych i nieco większych uczestników czeka także mnóstwo innych atrakcji. Mega piłkarzyki, gry 3×3 i 4×4, Bubble Football, osobne boisko do siatkonogi, malowanie buziek, kręcenie balonów i mnóstwo konkursów, gier i zabaw! Do tego dla tych, którzy zechcą nieco „powiosłować”, czekają także ergometry wioślarskie.
Kiedy więc się widzimy? Start 14 stycznia o godzinie 10.00 w Nowopowstałej Hali Pneumatycznej Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ulicy Strumykowej 21. Wstęp wolny. Zapiszcie sobie dokładnie tą datę w kalendarzach i już wkrótce gramy wszyscy, dla noworodków! Do zobaczenia!
Harmonogram WOŚP w BIAŁOŁĘCKIM OŚRODKU SPORTU

 • 10.00 – Rozpoczęcie, powitanie uczestników
 • 10.05 – Pokaz, UKS TALENT Białołęka – Radosław Radtke
 • 10.15 – Występ formacji tanecznej BE-FIT Ula Korczak
 • 10.25 – Oficjalne Otwarcie Hali Pneumatycznej – Arena Strumykowa
 • 10.55 – Symboliczny pierwszy strzał na bramkę
 • 11.00 – Przedstawienie harmonogramu, celu zbiórki, składów drużyn, rozgrzewka
 • 11.10 – Pokaz taneczny Egurrola Dance Studio
 • 11:25 – I część Meczu Charytatywnego Piłki Nożnej
 • 11.45 – podsumowanie I połowy meczu i „licytacja”
 • 12.00 – II część Meczu Charytatywnego Piłki Nożnej
 • 12.20 – Podsumowanie meczu II licytacja
 • 12.35 – Masters Dojo WASW Piotr Moczydłowski
 • 12.50 – Podsumowanie imprezy, podziękowania za udział
 • 13.00 – zakończenie imprezy

Harmonogram może ulec delikatnym zmianom.
ZAPRASZAMY!

SGH dla WOŚP

14.01.2018 r. 11:00
4 stycznia 2018 r. zapraszamy Was na Aulę Spadochronową w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej do udziału w wydarzeniach towarzyszących 26. Finałowi.
PROGRAM DNIA:

 • 11:20 – występ iluzjonisty Maciek Piskorz
 • 13:00 – występ szkoły stepowania Tip Tap
 • 15:00 – pokaz tańca indyjskiego przez Anarkali Dance Group
 • 13:00-15:00 – warsztaty z pierwszej pomocy z Pierwsza Pomoc PCK
 • 15:30-17:00 – planszówki
 • 18:00-22:00 KONCERT W Bolku

Wystąpią:

 • 18:00 – Eiffel Towels
 • 19:00 – MY OWN WASTELAND
 • 20:00 – KT. Green
 • 21:00 – IN’TACT

W ciągu całego dnia odbędzie się loteria z wartościowymi fantami, kiermasz słodkości oraz licytacje przedmiotów związanych z WOŚP.

Dzika dla WOŚP

14.01.2018 r. 12:00
Pl. Hallera 5
W drugą niedzielę stycznia, podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspólnie z Wami i artystami z związanymi z Dziką Stroną Wisły zrobimy najlepszą imprezę dla dzieci i rodziców jaka była kiedykolwiek w DSW!
Jednym zdaniem planujemy moc atrakcji!
Wystąpią:

 • Paskudny Iluzjonista „Menello” – czyli chilli sztuki iluzji
 • Dźwiękowy Plac Zabaw – muzyczne animacje dla dzieci i rodziców
 • Justyna Jary & Tomasz Wiracki — muzyczna niespodzianka na koniec finału
 • Pan od Robaków — pokaz owadów i bezkręgowców z hodowli Adama Włudarskiego
 • Wiracki — solo piano
 • Kony Puppets — Praski Teatr Lalek
 • Fundacja FICAG Polska — pokaz capoeiry
 • Maja — magiczne bańki

CK Ursynów

14.01.2018 r. 12:00
przedstawienie + koncert na rzecz WOŚP
Dzielnicowy Ośrodek Kultury
Kajakowa 12

Centrum Kultury na Ursynowie zaprasza na

 • 12:00
  Przedstawienie Kraina Lodu
  Wstęp: 5 zł do puszki WOŚP
 • 19:00
  Koncert Krzysztofa Napiórkowskiego
  Wstęp: minimum 10 zł do puszki WOŚP

Pod Wesołą Truskaweczką

14.01.2018 r. 12:00
26. Finał w Przedszkolu Pod Wesołą Truskaweczką
W godzinach 12.00-14.00 zapraszamy do naszego przedszkola, gdzie odbędzie się „licytacja” prac plastycznych autorstwa naszych Przedszkolaków oraz „licytacja” gadżetów Fundacyjnych, a zebrane fundusze zostaną przekazane na WOŚP. Akcja zorganizowana jest we współpracy ze Sztabem #4266.
Przedszkole nr 154 „Pod Wesołą Truskaweczką”
ul. Hieronima 5 (Bródno)

Praga – Południe

14.01.2018 r. 12:00
Zapraszamy na wyjątkowy 26 Finał WOŚP na Pradze – Południe!
W programie m.in. występy wokalne, spektakl dla najmłodszych, „licytacje”, zabawy dla dzieci oraz niezapomniane światełko do nieba! Nie może Cię tam zabraknąć!
Ciekawi co będzie się działo na naszej scenie?

 • 12.00 – Spektakl dla dzieci „Mali Sindbadzi. Dzieci w drodze.”
 • 13.20 – Finaliści konkursu Piosenki Francuskiej
 • 14.15 – Pokazy taneczne
 • 15.45 – Szczodry Wieczór. Żemerwa i Przyjaciele – koncert pieśni Białorusinów Podlasia
 • 16.30 – Główna „licytacja”
 • 17.00 – Elena Rutkowska i Cygańskie Czary
 • 18.15 – Caroline and The Lucky Ones – zabawa w stylu Country
 • 19.30 – Grupa perkusyjna Bloco Central
 • 20.00 – Światełko do nieba – pokaz laserowy
 • 20.20 – Milena Szymańska z utworami Amy Winehouse

Zagrajmy razem na Pradze – Południe!
Centrum Promocji Kultury
w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
ul. Podskarbińska 2

Galeria Północna

14.01.2018 r. 12:00
Kulturalna Scena w Galerii Północnej
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku jednoczy setki tysięcy Polaków we wspólnym, szczytnym celu. Galeria Północna od kilku miesięcy integruje mieszkańców Białołęki zapewniając przestrzeń do spotkań i relaksu. W tym roku po raz pierwszy połączymy siły – już 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Galerii Północnej przy ul. Światowida 17.
Tegoroczny, 26. Finał WOŚP wspiera tych najmniejszych i najbardziej bezbronnych – noworodki przebywające na oddziałach neonatologicznych w całym kraju. Środki zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na zakup sprzętu potrzebnego do ratowania ich zdrowia i życia. Tam, gdzie wyjątkowa inicjatywa łączy się z dobrą zabawą nie mogło zabraknąć Galerii Północnej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Białołęki do wspólnego świętowania i pomagania – bawimy się od samego ramaaż do wieczora!
W godzinach 10.00-21.00 dedykowani wolontariusze w odblaskowych kamizelkach z napisem „Białołęka” będą zbierać datki do specjalnie oznakowanych puszek WOŚP.
Od godziny 12.00 Galeria Północna rozbrzmi atrakcjami artystycznymi. Centralnym punktem zabawy będzie scena, na której swoje talenty zaprezentują lokalni artyści, teatry i koła zainteresowań związane z Białołęckim Ośrodkiem Kultury, a także polskie zespoły rockowe, które zyskały już uznanie szerszej publiczności.
Na dzieci czekają liczne animacje, zaś na najbardziej wytrwałych uczestników wspólnej zabawy ciepły posiłek przygotowany przez Warsztat Kulinarny. To jeszcze nie koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień – osoby starsze będą mogły również bezpłatnie zbadać wzrok w ramach ogólnodostępnej konsultacji okulistycznej w salonach optycznych na terenie galerii.
Program artystyczny 26. Finału WOŚP w Galerii Północnej:

 • 12:00
  Występy reprezentantów sekcji artystycznych Białołęckiego Ośrodka Kultury – Laboratorium Tańca, Studio Piosenki, Studio Śpiewu
 • 13:00
  Spektakl dla dzieci i dorosłych „Król Maciuś” (na motywach książki Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”), Teatr Orety
 • 14:00
  Występ chóru ŻANIOŁKI
 • 14:30
  Warsztaty plastyczne dla dzieci z robienia kolaży (prowadzenie: grafik-kolażystka Urszula Janoszuk)
 • 16:00
  Występ zespołu Monkey and the baboons
 • 17:30
  Występ zespołu Sonbird

Wiosłowanie!

14.01.2018 r. 9:00-19:00
Atrium Targówek,
Głębocka 15
Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz 9 towarzyszyć będzie tej największej w Polsce akcji charytatywnej. W ciągu ośmiu lat kilka tysięcy Polaków spróbowało swoich sił w wiosłowaniu na ergometrach kajakowych i wioślarskich. 14 stycznia w 4 miastach Polski: Poznaniu, Gdańsku, Toruniu i Warszawie odbędzie się próba ustanowienia rekordu Polski w największej ilości osób, które w ciągu 12 h przepłynęły na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów.

Kącik Dla Dzieci

14 stycznia 2017, 12:00
Automobilklub Polski
Powstańców Śląskich 127
Szkoła Jazdy Racing od 8 lat organizuje Kącik Dla Dzieci, w którym czekają atrakcje specjalnie przygotowane dla najmłodszych. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do naszej strefy gdzie odpowiednio dobraliśmy kierowców, którzy czekają na młodych pilotów rajdowych.
W programie m.in. przejazdy samochodami rajdowymi wyposażonymi w bezpieczne foteliki dla dzieci. Przejazdy odbywają się na zamkniętej trasie bezpośrednio pod okiem rodziców/opiekunów. Oczywiście nie zabraknie też atrakcyjnych i ciekawych samochodów oraz pokazów umiejętności naszych kierowców sportowych.
Start o godzinie 12:00. Jeździmy z najmłodszymi do zmroku (ok 15:30). Do końca imprezy nasza strefa zostanie otwarta również dla “dużych dzieci” :)
Czekamy na Wasze serduszka – zapewnimy im dużo uśmiechu podczas wspólnej, bardzo pożytecznej zabawy!

Moto Orkiestra 2018

Organizatorzy: Dzielnica Bemowo i Moto Orkiestra niedziela w godzinach 12:00 – 20:00  Autodrom Bemowo.
Wspólnie z Automobilklub Polski oraz Dzielnica Bemowo mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję największej motoryzacyjnej imprezy organizowanej w ramach WOŚP – na Moto Orkiestrę 2018 r. !
Jeśli w Waszych żyłach płynie krew z domieszką benzyny, to 14 stycznia 2018 r. nie macie wyjścia i wręcz musicie pojawić się na Autodromie Bemowo – niezliczone auta rajdowe i wyścigowe zapraszają na „gorący fotel” abyście mogli doświadczyć emocji związanych z jazdą maszynami mającymi często ponad 500 KM, przy okazji zasilając skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dołożymy wszelkich starań aby przebić rekordową kwotę zebraną w zeszłym roku, czyli niemal 200.000 zł !
Samochody i imprezę odpalamy w samo południe tradycyjną już paradą samochodów po ulicach stolicy, kończąc światełkiem do nieba o godzinie 20:00.
Czeka Was pełne 8 godzin licytacji przejazdów niezwykłymi samochodami po specjalnie wytyczonym torze na terenie Autodromu Bemowo & gadżetów przekazanych od naszych Partnerów – a są to naprawdę fantastyczne i cenne przedmioty związane z motoryzacyjnym światem.
Swój udział potwierdziły takie gwiazdy jak:
Kajetan Kajetanowicz, Krzysztof Hołowczyc, Wojciech Chuchała, Filip Nivette, Jakub „Colin” Brzeziński, Michał Ratajczyk, Klaudia Podkalicka, Kacper Terlikowski, Dariusz Krupa, Ola Fijał, Mateusz Fijał, Marek Wartałowicz
oraz wiele innych.

Kajetan Kajetanowicz , trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy:

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wspaniałe wydarzenie, w którym uczestniczę od wielu lat. Chyba nawet nie pamiętam już od którego roku… Zaangażowanie gigantycznej liczby osób nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie pozwala robić rzeczy, które mają ogromne znaczenie w walce o zdrowie i życie. Tegoroczną edycję rozpoczęliśmy jeszcze w grudniu, od tradycyjnej licytacji przejazdu na ulicy Karowej. Teraz czas na najważniejszy dzień, czyli finał – tym razem spędzę go w Warszawie. W telewizyjnej licytacji spróbujemy uzyskać jak najwyższą kwotę za mój kombinezon, w którym zdobyłem tytuł Mistrza Europy 2017. Tuż po tym pojawię się na Autodromie Bemowo, gdzie jak zwykle organizatorzy Moto Orkiestry przygotowują wielkie widowisko. Jeśli tylko możesz, powinieneś się tam pojawić!

Na scenie będzie można zobaczyć również: Patryka Mikiciuka, Pawła Pawelca, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, Olę Kot oraz Pawła „Felixa” Danilczuka, którzy poprowadzą całą imprezę, ale także licytacje przejazdów i gadżetów.

Jak w poprzednich latach, także w tym roku szykuje się obowiązkowa impreza dla każdego pasjonata motoryzacji.

Granie i Ślizganie

Wielkie Granie i Ślizganie w Ursusie
W najbliższą niedzielę, 14 stycznia 2018 roku, na terenie placówki przy ul. Sosnkowskiego 10 odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna Wielkie Granie i Ślizganie.
Wystąpią m.in. Imeo, Exaited, Dystans oraz gwiazda wieczoru Cleo.
Na tafli lodowiska odbędą się pokazy jazdy figurowej oraz konkursy i zabawy na łyżwach dla uczestników  imprezy przygotowane przez AZS Warszawa i AZS Łyżwiarstwo Figurowe. Jednocześnie na scenie zagrają:

 • 13:30 IMEO
 • 14.30 Wiolinki, Zespół Kameleon oraz Młodzieżowa Grupa Musicalowa
 • 16:00 CLEO
 • 17:30 Exaited
 • 19:00 Renata Dąbkowska z zespołem Dystans.

Imprezę poprowadzi prezenter telewizji Polo TV Maciej Smoliński.
W programie, jak co roku, licytacja gadżetów WOŚP – kalendarzy, książek, płyt oraz turniej piłkarski, który rozpocznie się o godzinie 9:00. Wystąpią w nim zawodnicy klubów sportowych Ursusa,  zobaczymy  m.in. drużynę koszykarek z UKS 4 Ursus Warszawa i siatkarzy UKS Iskra Warszawa.
Wstęp wolny.
Dla każdego pyszna grochówka i ciepła herbata.

13 stycznia 2018 16:27

Komentarze