0

A my do Betlejem

A my do Betlejem - plakat
A my do Betlejem – plakat

Zapraszamy na jubileuszową X edycję charytatywnych działań Fundacji AND I AM UP dla dzieci z zespołem Downa.

Zapraszamy wszystkich Wielkich o wielkim sercu na wyjątkowe, bo jubileuszowe Wydarzenie Kulturalne o charakterze zbiórki charytatywnej. Adresowane jest ono nie tylko do lokalnej społeczności z terenu Ząbek, Kobyłki, Zielonki, wreszcie Powiatu wołomińskiego, ale również Warszawy i innych miast oraz gmin z obszaru województwa mazowieckiego.

Wydarzenia kulturalne przygotowywane jest we współpracy z Teatrem RAMPA, na Targówku, a odbędzie się

 • 15 XII 2018 r.
 • o godz. 16.00.

Zaangażowanie.

Jest to słowo–klucz, które przynosi nadzieję, rodzi nowe możliwości. Bez zaangażowania ludzi, tych decyzyjnych i pozornie zwyczajnych, ale z  wielkim sercem, podmiotów biznesowych i tych tworzących kulturę przez duże „K”, nie byłoby X edycji. Nie doszlibyśmy do miejsca, w którym jesteśmy. „ Następny krok jest już w chmury, w niebo”. Czy uda się go zrobić? Czy uda się nam otworzyć Publiczną Poradnię Logopedyczną dla niepełnosprawnych dzieci i wszystkich innych, na terenie Ząbek?

Zapewniam, że TAK!

A my do Betlejem - plakat

 

Wydarzenie

Zaczynamy wspaniałym przedstawieniem dla dzieci  i dorosłych, zatytułowanym „Koncert kolęd”  wprowadzającym w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Znane tradycyjne kolędy, zabawne pastorałki oraz piosenki świąteczne wypełnią wyczarowany sceniczny świat, podobny do tego zamkniętego w jarmarcznych szklanych „śnieżnych kulach”, które tak bardzo lubimy…  Zapewniamy, że bezcenne wrażenia, radość i światło bijące z przekazu spektaklu będzie można zabrać do domu.

Aukcję charytatywną po spektaklu przeprowadzi znany polski aktora teatralny i filmowy  Maciej Gąsiorek .

Licytowany będzie  elegancki prezent aukcyjny Szanownej Małżonki Prezydenta RP-Pani Agaty Kornhauser – Dudy, przekazany specjalnie na ww. zbiórkę z osobistą dedykacją. Dalej- niezwykle atrakcyjne prezenty sportowe Szlachetnych Sportowców Międzynarodowej  Klasy: Agnieszki Radwańskiej i  wspaniałego Marcina Gortata. Będą też do wylicytowania atrakcyjne pozycje książkowe podarowane przez ogólnopolską sieć Księgarni MATRAS, przepiękna biżuteria Zu Design i płyty najbardziej popularnych kabaretów z osobistymi autografami  artystów!

Zapraszamy również do udziału w licytacji.

Dalsza część programu to wspaniały występ Pawła Zaręby, finałowego uczestnika programu Mam Talent, mini koncert zespołu coverowego The Thrill, oraz show Kabaretu Niespodzianki, wreszcie  wspólna zabawa na scenie z zespołem VENUS.

Niezapomniany wieczór zakończy tradycyjnie zabawa z piłeczkami, ze wspaniałymi fantami i nagrodami, przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników.

Zaproszenia-cegiełki

można zamówić, pisząc lub dzwoniąc:

 • calineczka71@gmail.com – adres mailowy fundacji:
 • redakcja@zabki24.pl – serwis Zabki24.pl
 • nr tel.: 608 315 015

Zaangażujmy się!

Jako Twórcy i Odbiorcy szeroko pojętej Kultury, jako Ludzie z Sercem, którego wagę, w przenośni i dosłownie podkreślał ś.p. Profesor Religa,  którego pozytywny rytm angażuje tysiące ludzi  na całym świecie, do ofiarnego działania na rzecz najbardziej Potrzebujących.

Wesprzyjmy NASZE dzieci, kupując zaproszenie-cegiełkę na tegoroczną X Edycję A my do Betlejem!

Agenda

zbiórki charytatywnej:

 • Koncert Kolend – godz. 16.00 (1h 20min.)
 • Odczytanie Pism Przewodnich (od Pierwszej Damy oraz Rzecznika Praw Dziecka), powitanie Gości – 3 min
 • Aukcja charytatywna – ok. 20 min.
 • Występ Pawła Zaręby – 2 min
 • Zespól THRILL – 20 min
 • Występ kabaretu – niespodzianki (15-20 min.)
 • Wspólna zabawa: konkurs z piłeczkami dla dzieci; na scenie (zaproszenie dzieci) z zespołem WENUS-10-15 min.
 • Pożegnanie i podziękowania dla wszystkich uczestników jubileuszowej ZBIÓRKI.

Zrealizujmy NASZ projekt – Publiczne Centrum Logopedyczne
Wyposaży je fundacja WOŚP.

Serce za serce

Fundacja AND I AM UP

A my do Betlejem - plakat
5 grudnia 2018 14:07

Komentarze