0

Fotoksiążka ze zdjęciami – idealny prezent świąteczny

Para z fotoksiążką
fot. Mat. prasowy

Niemodna bluzka, kolejna para wełnianych skarpet, książka znienawidzonego autora. Nietrafione prezenty świąteczne…

Artykuł sponsorowany

Niemodna bluzka, kolejna para wełnianych skarpet, książka znienawidzonego autora. Nietrafione prezenty świąteczne można mnożyć bez końca. Kiedy do świąt jest coraz mniej czasu, a w głowie nadal nie ma pomysłu, czym obdarować drugą osobę, warto pomyśleć o fotoksiążce ze zdjęciami. To prezent, który sprawdzi się w przypadku osób w każdym wieku. Jest na tyle uniwersalny – a jednocześnie spersonalizowany, że będzie stanowił wspaniałą i oryginalną pamiątkę na długie lata. Co ważne, ten nowoczesny i elegancki album można wykonać samodzielnie, bez wychodzenia z domu.

Fotoksiążka na święta
– namacalne wspomnienia

Bezpowrotnie minęły czasy, w których zdjęcia wykonywano aparatami wyposażonymi w klisze, a dopiero po zapełnieniu całej taśmy oddawano do wywołania i gotowe umieszczano w starannie dobranym albumie. Zarówno proces samego robienia zdjęć, jak i późniejszego oczekiwania na gotowe fotografie, miał w sobie swego rodzaju urok, którego brakuje dzisiejszej cyfryzacji całego procesu. Niestety, coraz mniej osób wywołuje zdjęcia, przechowując je jedynie na karcie w telefonie lub dysku komputera. Dzisiejsze możliwości techniki pozwalają w prosty sposób przywrócić duszę zdjęciom, za pomocą Cewe fotoksiążki. To wspaniała okazja do przypomnienia sobie spędzonych razem chwil i powspominania ważnych wydarzeń z bliskimi.

Fotoksiążka
– dlaczego warto wybrać ją na prezent?

Fotoksiążka to najlepszy prezent na święta. Ten spersonalizowany podarunek będzie znakomitą, a przy tym wyjątkową pamiątką dla osób w każdym wieku. Dlaczego warto obdarować najbliższych fotoksiążką?

 • Wspomnienia w jednym miejscu
  Niektórzy lubią otaczać się przedmiotami, które mają dla nich znaczenie symboliczne: kolekcjonują pamiątki z różnych części świata lub zbierają przedmioty symbolizujące ważne wydarzenia rodzinne. Dzięki utrwalonym na zdjęciach momentom z życia, kolekcjonować można nie tylko istotne rzeczy, ale też wspomnienia. Fotoksiążka ze zdjęciami pozwala sięgnąć pamięcią do znajomych kadrów i przypomnieć sobie szczęśliwe chwile z przeszłości.
 • Najlepsza jakość
  Cewe fotoksiążka to gwarancja najwyższej jakości. Produkt wyróżnia się znakomitą klasą papieru, najlepszymi wydrukami i odpowiednio dobranymi fontami, co w rezultacie sprawia, że finalna książka jest estetyczna i trwała. Co ważne, produkt można w pełni dopasować pod względem własnych upodobań, dzięki czemu ostateczna wersja jest niepowtarzalna.
 • Prezent od serca
  Cewe fotoksiążka to prezent spersonalizowany, od początku do końca stworzony przez osobę, która ma zamiar ją komuś wręczyć. To nie pierwsza lepsza książka zgarnięta z półki w sklepie czy kupiony na wyprzedaży kubek z zaparzaczem. Darczyńca wybiera odpowiedni szablon, dokonuje selekcji zdjęć i tworzy do nich opisy. W rezultacie powstaje fotoksiążka ze zdjęciami, która jest prezentem jedynym w swoim rodzaju – nikt drugiej takiej samej nie dostanie (chyba, że pomysłodawca zamówi więcej egzemplarzy).
 • Nieograniczone możliwości
  Ślub, narodziny dziecka, wspólne wakacje, wieczór panieński, a może przekrojowy miszmasz – pomysłów na temat przewodni fotoksiążki na święta może być bardzo dużo. Wszystko zależy od obdarowującego i jego kreatywności. Co ważne, fotoksiążka to na tyle uniwersalny prezent, że można nim obdarować każdą bliską osobę: tak samo zadowoleni będą dziadkowie, którzy dostaną album ze zdjęciami swoich wnuków, jak i narzeczony, obdarowany zestawem fotografii z wakacji spędzonych ze swoją drugą połówką.
 • Prosta realizacja
  Fotoksiążkę można stworzyć w kilka minut, bez wychodzenia z domu! Nie trzeba pobierać skomplikowanego w obsłudze programu, ani czytać długich poradników. Wystarczy wejść na stronę internetową: https://fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html i w kilku prostych krokach stworzyć wymarzony album. Cały proces jest niesłychanie prosty i czytelny – ogranicza się jedynie do wgrania zdjęć, wybrania odpowiedniego szablonu i wymyślenia podpisów. Co ważne, gotową fotoksiążkę ze zdjęciami można zamówić prosto do domu, banalny jest zatem proces nie tylko tworzenia, ale tez odbioru finalnego produktu.

Fotoksiążka ze zdjęciami
– jak ją przygotować?

Stworzenie fotoksiążki jest bardzo proste. Nie trzeba do tego celu wcześniej się przygotowywać, czytać poradniki czy ściągać specjalne oprogramowanie. Produkt można przygotować poprzez stronę internetową na komputerze lub w urządzeniu mobilnym.

 1. Wybór zdjęć
  Najważniejszą częścią tworzenia fotoksiążki jest wybór odpowiednich fotografii. Wszystko zależy od tego, czy album ma być tematyczny, np. chrzciny, ślub, wakacje czy będzie zlepkiem zdjęć z różnych okresów. Następnie fotografie należy ułożyć w odpowiedniej kolejności.
 1. Odpowiedni szablon
  Kolejny krok to wybór szablonu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własny projekt, jednak jeśli ktoś nie ma na to ochoty lub czasu, może skorzystać z gotowych wzorów. Aplikacja oferuje cała masę wzorów i kolorów, które pomogą podkreślić indywidualny charakter albumu. Cewe fotoksiążka umożliwia również wykorzystanie automatycznego asystenta, który samodzielnie stworzy cały projekt – to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia stworzenie albumu zaledwie w kilka chwil.
 1. Osobiste dopiski
  Każde ze zdjęć można opatrzyć dodatkowym komentarzem, np. dopisać związaną z nim anegdotę lub zaznaczyć, kiedy dokładnie zostało zrobione i kto się na nim znajduje. To bardzo wygodna opcja, która pozwala usystematyzować fotografie i umieścić je w konkretnej czasoprzestrzeni.
 1. Wybór formatu
  Na koniec trzeba wybrać format albumu, czy ma być mały, średni duży, kwadratowy, a może prostokątny? Wszystko zależy od pomysłodawcy. Ważna jest także okładka – co zostanie na niej umieszczone? Może to być jedno, konkretne zdjęcie, kolaż z fotografii w fotoksiążce lub jeszcze coś innego.
 1. Wydruk
  Stworzony szablon należy zapisać i zlecić jego wydrukowanie. W niedługim czasie, fotoksiążka ze zdjęciami będzie dostarczona pod wskazany adres. Można ją wysłać od razu do osoby, która ma zostać nią obdarowana lub zlecić wysyłkę na własny adres, a upominek podrzucić pod choinkę.

Jak się okazuje, proces stworzenia Cewe fotoksiążki jest bardzo prosty.
To niespodzianka, która z pewnością dostarczy osobie, która została nią obdarowana, wiele radości.

30 listopada 2017 13:11

Komentarze