0

Jazda na symulatorze „Elfa” dla WOŚP

Symulator jazdy pociągiem "Elf" Kolei Mazowieckich
Symulator jazdy – pociągiem "Elf" Kolei Mazowieckich
fot. KM

Bartłomiej Styrnik wylicytował jazdę na symulatorze ”Elfa” w Kolejach Mazowieckich.

12 lutego o godzinie 22:22 skończyła się aukcja, w której na rzecz WOŚP można było wylicytować jazdę na symulatorze „Elfa” w Kolejach Mazowieckich. Zwyciężył pan Bartłomiej Styrnik z Warszawy. Pod koniec lutego odebrał zaproszenie z rąk Roberta Stępnia, prezesa zarządu KM i wkrótce zasiądzie za sterami symulatora.

Robert Stępień, prezes zarządu KM powiedział :

Serdecznie gratuluję Panu wygranej aukcji. Cieszę się, że również my, jako Koleje Mazowieckie, mogliśmy dołożyć tę małą cegiełkę na rzecz tak szczytnego celu, jakim jest działalność Fundacji Jurka Owsiaka. Życzę udanej jazdy i niezapomnianych wrażeń.

Bartłomiej Styrnik:

Dziękuję za możliwość osobistego spotkania z Panem. Aukcję znalazłem zupełnie przypadkiem, ale bardzo mnie zaciekawiła. Muszę przyznać, że konkurencja była duża i do końca nie byłem pewien czy to mi uda się ją wygrać. Jazda będzie trochę powrotem do dzieciństwa, kiedy bardzo interesowałem się koleją, i jak niejeden mały chłopiec, chciałem zostać maszynistą. Obecnie jestem jedynie pasażerem, m.in. pociągów, ale ciekawość do kolei została we mnie do dzisiaj.

przekazanie zaproszenia na wylicytowaną jazdę symulatorem "Elfa". Z lewej zwycięzca aukcji. - przekazanie zaproszenia na wylicytowaną jazdę symulatorem "Elfa". Z lewej zwycięzca aukcji.
Bartłomiej Styrnik i Robert Stępień – przekazanie zaproszenia na wylicytowaną jazdę symulatorem „Elfa”. Z lewej zwycięzca aukcji.
fot. KM

Dzięki Panu Bartłomiejowi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 1700 zł. Pan Bartłomiej spędzi 2 godziny w kabinie symulatora, prowadząc pociąg pod okiem instruktora.

Symulator jazdy Elf
Symulator jazdy Elf – Kolei Mazowieckich
fot. KM

Po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zjazdu pociągiem do Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Ochota oraz zwiedzanie zaplecza technicznego.

Koleje Mazowieckie zostały oficjalnym przewoźnikiem 26. Finału WOŚP, który odbył się 14 stycznia br. Tego dnia wolontariusze mogli bezpłatnie jeździć pociągami spółki. W tym roku WOŚP gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Koleje Mazowieckie

1 marca 2018 09:43

Komentarze