0

Kite City Festival

Kate City Festiwal
Kate City Festiwal
fot. mat. prasowy

Podczas trzech weekendów przeniesiono klimat plaży do centrum trzech największych miast Katowic, Warszawy i Gdańska.

Za nami Kite City Festival który odbył się w trzech największych miastach Katowicach,  Warszawie i Gdańsku. Projekt, który zorganizowała marka AIOLI we współpracy ze Sueno Surf.

Lato w mieście z surferskim motywem przewodnim rozgrzało mieszkańców największych miast w Polsce w trzy czerwcowe soboty, począwszy od 9 czerwca w Katowicach, poprzez 16 czerwca, kiedy to festiwal zawitał do Warszawy, skończywszy w Gdańsku 23 czerwca.

Kate City Festiwal

Jak mówią organizatorzy, ideą festiwalu było propagowanie sportowego stylu życia, jako sposobu na aktywne wakacje. Kitesurfing to dla nich prawdziwa pasja, którą chcą dzielić się ze światem, a tym samym przekonać nas, że sport ten może być nie tylko odskocznią od codziennej rutyny, ale i szansą na pozytywną zmianę w życiu. Warto zaufać słońcu, falom i wiatrowi – ta mieszanka to w końcu prawdziwa bomba witaminowa! Z myślą o wszystkich, którzy nie mogą lub dopiero wybierają się nad morze, organizatorzy przeniosą klimat plaży do miasta i pokażą, że kitesurfing do sport dla każdego i – wbrew pozorom – całkiem łatwy!

Kitesurfing to nie tylko deska i latawiec, ale i niezwykła atmosfera, którą tworzą inspirujący ludzie. Podczas wyjazdów na kite’a zawieranie nowych znajomości oraz poznawanie kultur jest na porządku dziennym, dlatego właśnie połączone siły ekip Aioli i Sueño Surf przeniosły klimat Helu czy brazylijskich wybrzeży do serc polskich miast – wraz z całą, właściwą im pozytywną energią.

Do projektu zaproszono wielu partnerów, dzięki którym wszystkie aktywności zostały wzbogacone o dodatkowe atrakcje. Tym sposobem, Canon stworzył specjalną strefę, w której prezentowane były najnowsze produkty, a także przeprowadzono warsztaty fotograficzne. Go Pro przekazał trzy kamerki na poczet konkursów, natomiast Fishboard – bluzy, koszulki i trzy deskorolki.

Woda i wiatr to żywioły, które dają surferom poczucie wolności. Dlatego właśnie o kitesurfingu mówi się, że jest nie tylko sportem, ale przede wszystkim – stylem życia.

Nie bez powodu Kite City Festival odbył się w AIOLI – miejscu, które kreuje styl życia

Kate City Festiwal

  • Organizatorzy:
    AIOLI, Sueno Surf, Instynkt Creative Group
  • Partnerzy:
    CANON, Cyfrowe.pl, GoPro, FemiStories, Borad For Kids, Fish Skateboards, BMW Bawaria Motors Katowice
  • Patroni Medialni:
    Warszawa.pl, Czwórka Polskie Radio, WP Wirtualna Polska, MNM Mówią Na Mieście, Warsawholic, Trójmiasto.pl, Gdańsk.pl, Nadmorski24.pl, Polecprawnika.pl, DJ.Daro, Śląskie Jest trendy, Silesian Manager, MojeKatowice.pl, Silesian Sport, NordaFM, SilesianSEO, W Ślizgu, Katowice24.pl, Move.tv.
3 lipca 2018 09:59

Komentarze