0

Pierwszy w Polsce salon CEWE

Zdjęcia na ścianie pokoju
fot. Mat. prasowy

Wraz z otwarciem Galerii Północnej w Warszawie otwiera się pierwszy w Polsce salon CEWE – gratka dla pasjonatów fotografii choć nie tylko.

We czwartek, 14 września 2017 r.,  wraz z otwarciem Galerii Północnej w Warszawie otwiera się pierwszy w Polsce salon CEWE. To właściciel znanej marki FOTOJOKER, oferujący rozmaite usługi fotograficzne oraz sprzęt foto i akcesoria.

Podczas weekendu otwarcia Galerii Północnej będzie czekać niezwykły wachlarz opłacalnych promocji oraz wydarzeń. To okazja by przyjrzeć się firmie CEWE, poznać najlepsze produkty i przekonać się, czy warto tej marce zaufać. Czy warto dołączyć do wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług CEWE online i na własne oczy zobacz najwyższą jakość by zostać klientem nowego salonu!

Czym jest CEWE?

Salon CEWE to prawdziwa gratka dla miłośników fotografii i wywoływania zdjęć, zarówno w tradycyjny jak i nowoczesny sposób. W ofercie salonu znajdują się m.in. różne fotoprodukty, takie jak:

  • CEWE FOTOKSIĄŻKI,
  • CEWE FOTOKALENDARZE,
  • CEWE FOTOOBRAZY,
  • CEWE FOTOKARTKI
  • czy CEWE FOTOPREZENTY.

Oprócz tego na klientów czeka oferta sprzętu fotograficznego i wielu przydatnych akcesoriów.

Marka CEWE to przede wszystkim najwyższa jakość.
Będzie to można zobaczysz już podczas zapoznawania się z produktami.
Uwielbiającym kolekcjonować wspomnienia w formie zdjęć, oferta sklepu z pewnością przypadnie do gustu. Pierwszy w Polsce salon CEWE zadba o wspomnienia z wakacji, urodzinowych imprez czy najpiękniejszych chwil w życiu w profesjonalny sposób.

Deszcz wyjątkowych promocji!

Na pierwszych stu klientów czekać będą bony na darmowe CEWE FOTOKSIĄŻKI, będące sztandarowym produktem firmy, a na sprzęt przewidziane są zniżki aż do 50%.
Większość akcesoriów będzie sprzedawana za symboliczną złotówkę.
Potrzeba wywołać zdjęcia z wakacji?
W dniu otwarcia w salonie CEWE 50 zdjęć natychmiastowych wywoła się po 0,39 groszy za sztukę. Dla takich okazji cenowych naprawdę warto pojawić się na otwarciu salonu. Jeśli potrzeba fachowego doradztwa, profesjonaliści w salonie z chęcią pomogą w wyborze najlepszego sprzętu, akcesoriów czy fotoproduktów.
Kupowanie potrzebnych produktów pozwoli cieszyć się świetnymi promocjami.

Warsztaty i ciekawe wydarzenia.

Na wszystkich uczestników otwarcia salonu, prócz świetnych promocji i zniżek, będą czekać ciekawe wydarzenia.

Zainteresowanym scrapbookingiem z pewnością przypadną do gustu warsztaty z tej techniki. Będą one trwać przez cały weekend otwarcia. Dla pasjonatów fotografii potrzebujących profesjonalnych przygotowano warsztaty fotograficzne, które będą prowadzone przez fotografów najlepszych firm. Podczas weekendowego otwarcia salonu CEWE każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto poznać markę CEWE będącą właścicielem znanej firmy FOTOJOKER.
Zwrócić uwagę na najwyższą jakość oferowanych produktów, wybrać fotoksiążkę, fotoobraz czy fotoplakat i przekonać się, że wywoływanie zdjęć oraz kolekcjonowanie najpiękniejszych wspomnień naprawdę się opłaca.

Odwiedzając salon podczas otwarcia warto skorzystać z wyjątkowych promocji i zostać jednym z pierwszych 100 klientów, którzy otrzymają bon na darmową CEWE fotoksiążkę. Można będzie urozmaicić kolekcję swoich fotoproduktów, wymienić sprzęt na nowy w atrakcyjnej cenie i cieszyć się ich najwyższą jakością od zaraz!

Wszystkie niezbędne informacje na temat otwarcia sklepu znaleźć można na stronie https://www.cewe.pl/

8 września 2017 15:51

Komentarze