0

Wielkie Zwiedzanie Warszawy

WZW - Wielkie Zwiedzanie Warszawy

Ta coroczna bardzo ciekawa inicjatywa Samorządu Studentów SGH dla studentów pierwszego roku już niebawem!

Dziewiąty raz już Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej, przez realizację projektu ,,Wielkie Zwiedzanie Warszawy”, podejmie się wyzwania oswojenia z przestrzenią miasta nowo przyjętych studentów warszawskiej uczelni. Wydarzenie, które organizowane jest dla dwustu pierwszaków, cieszy się dużym zainteresowaniem.

Inicjatywa Samorządowców stawia za cel zapoznanie pierwszorocznych studentów zarówno z najbardziej charakterystycznymi punktami na mapie stolicy jak i historią miasta. Dzięki wspólnemu zwiedzaniu Warszawy, różnymi trasami tematycznymi oraz udziale w grze miejskiej, adresaci wydarzenia mają możliwość poczucia klimatu miasta i dostrzeżenia jego uroków, jednocześnie nawiązując nowe znajomości.

14 i 15 października 2017 roku, uczestnicy Wielkiego Zwiedzania Warszawy poznają najbardziej kultowe jak i kuluarowe miejsca stolicy. Będą obcowali z jej historią zwiedzając zabytki oraz inne znane obiekty. Organizatorzy przybliżą również kulturalną i  rozrywkową stronę Warszawy. Nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będą zaproszenia do kin, teatrów i muzeów.

Pierwszaków czekają m.in.:

  • zwiedzanie trasy tematycznej z przewodnikiem
  • odwiedziny w jednym z większych warszawskich muzeów
  • impreza tematyczna
  • gra miejska
  • liczne konkursy
  • obiad i kawa w klimatycznych warszawskich lokalach

Aby wziąć udział w zabawie trzeba dysponować budżetem w wysokości 10 zł.

Oficjalna strona Samorządu Studentów: [LINK]

Wiele szczegółów będzie publikowane na oficjalnym fanpage’u wydarzenia: [LINK]

1 października 2017 20:13

Komentarze