0

Zaproszenia na weekend

Dzień Dziecka (balony na niebie)
Dzień Dziecka
fot. Irina Kostenich (Pexels)

Mamy dziecięcy weekend. Zaproszenia przede wszystkim dla dzieci, bo one są przecież najważniejsze. I tak powinno być cały rok.

SOBOTA

BEMOWO

Strefy dla dzieci

2 czerwca (sobota) od godziny 11:00
Na dzieci czekać będzie sporo atrakcji, a m.in. dmuchane zjeżdżalnie, strefa euro bungee, basen z kulkami, tory przeszkód, strefa walk rycerskich i laserowych, strefa zabaw na macie i szkoła judo, strefa Disneya i strefa Mamby z zabawami dla najmłodszych. Dla nieco starszych dzieci przygotowano strefę Radia Zet, w której znajdzie się m.in. studio nagrań.
Dugi dzień Koncertów Gwiazd 
Na terenie Autodromu Bemowo od godziny 18:00 (otwarcie bramek o godzinie 17:00)  wystąpią:

 • Natalia Szroeder,
 • Grzegorz Hyży,
 • Andrzej Piaseczny

BEMOWO

Andrzej Dąbrowski i inni

2 czerwca (sobota) o godzinie 19:00
w Amfiteatrze Bemowo w parku Górczewska przy ul. Raginisa (róg ul. Kryształowej) rozpocznie się drugi sezon wakacyjnego cyklu „Muzyka pochodzi z Bemowa”. Zainauguruje go koncert Andrzeja Dąbrowskiego, od lat mieszkającego na Bemowie niezwykłego, wieloformatowego artysty: fotografika, dziennikarza, kierowcy rajdowego, ale przede wszystkim doskonałego perkusisty, wybitnego wokalisty jazzowego i piosenkarza. Andrzejowi Dąbrowskiemu towarzyszyć będą: Andrzej Jagodziński – fortepian, Henryk Miśkiewicz – saksofon, Robert Majewski – trąbka, Michał Tomaszczyk – puzon, Marcin Jahr – perkusja i Sławomir Kurkiewicz – kontrabas.
Wstęp wolny.

BIAŁOŁĘKA

Popołudnie z ferajną na Białołęce

2 czerwca (sobota), godzina rozpoczęcia: 11:00
Spotkajmy się w Parku Henrykowskim! Organizatorzy namawiają:

Serwus Ferajno, w sobotę 2 czerwca zapraszamy na klawe popołudnie na Białołęce! Czyli rodzinny piknik w rytmie „Karuzeli”, „Warszawa da się lubić” i innych szlagierów przed- i powojennej stolicy. Zaczynamy przedstawieniem dla całej rodziny pt. „Czerwony Kapturek”, a po spektaklu zapraszamy do wspólnej zabawy!

Program:

 • 11:00 Spektakl Czerwony Kapturek
  Historia zaczyna się tak, jak u pana Perrault. Czerwony Kapturek, chcąc odwiedzić Babcię, musi przejść przez las, gdzie niepodzielnie panuje i już czyha na nią zły Wilk. Dziewczynkę próbują chronić zaprzyjaźnione Ptaki, Wąż, Niedźwiedź i Zając. Zobaczcie jak skończy się ta historia :)
 • 11:30 – 13:30 Warsztaty cyrkowe.
  Szczudła, żonglowanie, bańki mydlane – cyrk uczy zręczności i wyobraźni. A przede wszystkim to mnóstwo śmiechu i zabawy!
  11:30 – 13:30 Rodzinne gotowanie
  Zapraszamy do wspólnego stołu. Przygotowywanie posiłków to jeden z najlepszych sposobów na integrację, rozmowy i poczucie wspólnoty.
 • 13:30 – 15:30 Stare gry i zabawy podwórkowe.
  Pamiętacie grę w gumę, kapsle czy państwa-miasta?
  Dziś większość dzieci zna je tylko z opowiadań. Spróbujmy je sobie przypomnieć!
 • 13:30 – 15:30 Tworzenie zabawek
  Coś dla miłośników majsterkowania w każdym wieku. Aby samemu zrobić zabawkę, nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczą dwie ręce i trochę chęci!

Przez całe popołudnie dla uczestników dostępna będzie także wypożyczalnia instrumentów muzycznych, gier planszowych i książek. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!

MOKOTÓW

Spektakl dla dzieci

2 czerwca (sobota), godzina rozpoczęcia: 12:00
Spektakl dla dzieci – Smurfowisko, czyli Gargamel złapany na scenie plenerowa SDK przy ul. Bacha 15.
Niebieskie stworki, które zauroczyły miliony dzieci na całym świecie, niedawno skończyły 50 lat. To świetna okazja, by przypomnieć starszym i zapoznać młodsze dzieci z przygodami Zgrywusa, Ciamajdy, Ważniaka, Smurfetki, Papy Smurfa i innych sympatycznych mieszkańców wioski, żyjących (nie zawsze…) zgodną gromadką pośrodku lasu. Smurfy weszły już do historii. Nie ma chyba nikogo, kto nie oglądał w telewizji animowanych filmów wytwórni Hanna-Barbera. I maluchy, i ich rodzice przeżywali niesamowite przygody i śmiali się z wpadek prześladującego Smurfy gapowatego czarodzieja Gargamela.
Libretto musicalu Ernesta Brylla opowiada o tym, czego nie było w telewizji: o tym, jak okropny Gargamel został wreszcie złapany i co z tego wynikło.
Sceniczna wersja opowieści o Smurfach to rozśpiewane i roztańczone widowisko, pełne zaskakujących sytuacji, akrobatycznych ewolucji tanecznych, z dużą dawką humoru i zabawnych zdarzeń, którego dodatkowym atutem jest świetna muzyka Ryszarda Poznakowskiego i Wojciecha Trzcińskiego.
Wstęp: wolny

ŚRÓDMIEŚCIE

Cyrkowo-literowy piknik rodzinny

2 czerwca (sobota) o godzinie 11:00
w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN przy ul. Anielewicza 6 odbędzie się Dzień Dziecka „Ala ma kota”. Szykujemy dla Was cyrkowo-literowy piknik rodzinny na skwerze Willy’ego Brandta. Wśród gąszczu liter i znaków zabawimy się w poszukiwanie słynnej Ali z Elementarza – zapowiada muzeum.

ŚRÓDMIEŚCIE

Święto Ł i DD na L

2 czerwca (sobota) w godzinach 8:00–18:00
na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 odbędzie się Święto Łazienkowskiej – Spędź Dzień Dziecka na Legii. Zaplanowano wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Legia Soccer Schools. Na sektorze rodzinnym prowadzone będą animacje, które można spotkać na każdym meczu Legii, m.in. malowanie buziek, bramka celnościowa lub wizyta w domu klubowej maskotki – Misia Kazka. Goście będą mogli także wziąć udział w przystępnych warsztatach dotyczących bezpieczeństwa nad wodą prowadzonych przez firmę Kliwer. Inne gry i zabawy oraz scena będą się znajdować na promenadach i przedpolu Trybuny Wschodniej. Kolejną z atrakcji będzie charytatywna loteria fantowa odbywająca się pod hasłem Fundacji Legii „Gotowi do pomocy”, która trwać będzie przez cały dzień. Na trybunach stadionu swoje stanowiska zaprezentują sekcje stołecznego klubu, m.in. koszykówka, judo, tenis, wioślarstwo i siatkówka. Dodatkowo stoiska z animacjami będą wystawiać fundacje i stowarzyszenia, z którymi na co dzień współpracuje Fundacja Legii. Ponadto tego dnia będzie miał miejsce również uroczysty trening zawodniczek i zawodników z Legia Soccer Schools na płycie głównej stadionu oraz oficjalne przekazanie karetki pogotowia dla Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Dla uczestników pikniku przygotowano specjalną strefę food trucków. Punkt kulminacyjny imprezy nastąpi po południu, kiedy pomalowana w barwy klubu karetka pogotowia zostanie oficjalnie przekazana Instytutowi „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Specjalistycznie wyposażony pojazd został zakupiony głównie dzięki wielkiej akcji Fundacji Legii, inicjatorów zbiórki na ten cel – grupy „Dobrzy Ludzie – Kibice Legii Dzieciom” oraz Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa – #WszyscyDoWioseł 2017.

ŚRÓDMIEŚCIE

Dla dzieci w Muzeum dla Dzieci

2 czerwca (sobota) godzina rozpoczęcia: 11:00
Dzień Dziecka w Muzeum dla Dzieci . Muzeum, przy ul. Kredytowej  1, specjalnie na tę okazję przygotowano bogaty program aktywności dla całej rodziny.
Muzyka, opowieści, warsztaty artystyczne oraz konkursy z nagrodami – to tylko część naszych atrakcji! Idea wielokulturowości jest nam bardzo bliska, dlatego w tym szczególnym dniu zainspirujemy się malowniczym Senegalem, tajemniczą Koreą i barwnym Meksykiem.
Nasz program:

 • 11:00-13:00 – W rytmie Afryki – rodzinna nauka gry na djembe
 • 12:00-13:00 – Warsztaty konstruowania instrumentów
 • 13:00-14:00 – Koreańskie opowieści. Bajki w wykonaniu Michała Malinowskiego z Muzeum Bajek i Opowieści.
 • 14:00-15:00 – Powiew Azji – warsztaty tworzenia koreańskich latawców
 • 15:00-16:00 – Viva la vida! Tajemnice ołtarza meksykańskiego – spotkanie z Etnografem Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie
 • 16:00-17:00 – Sombrero de ala ancha– warsztaty tworzenia tradycyjnych meksykańskich kapeluszy

W godzinach 11:00-17:00 <uzeum zaprasza wszystkie dzieci do zwiedzania czasowej wystawy „Let’s bee friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami”.
Każde dziecko będzie mogło wziąć udziału w konkursie, w którym do wygrania będą gadżety związane z filmem „Coco” wyprodukowanym przez wytwórnię Disney Pixar oraz jego premierą wydania na DVD .
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Rezerwacja nie jest wymagana.

ŚRÓDMIEŚCIE

Studenci to też czyjeś dzieci

2 czerwca (sobota) w godzinach 11:00 – 13:00.
Dni Inspiracji na Uniwersytecie Warszawskim
w budynku dawnej Biblioteki UW w sali nr 216
Zrzeszenie Studentów Polskich z ogromną przyjemnością zaprasza Ciebie, Twoich znajomych, przyjaciół na „DNI INSPIRACJI”, które odbywają się na Uniwersytecie Warszawskim 1 i 2 czerwca. Przez dwa dni przeżyjesz niepowtarzalne chwile, które pozostaną z Tobą na dłuższy czas. Zabieraj znajomych, przyjaciół, rodzinę i spróbuj czegoś nowego!
Wszystko całkowicie za darmo!

 • 12:30 Zrealizuj własny projekt
 • 13:00 Youth Human Impact
 • 14:00 Warsztaty improwizacji teatralnej (informacja o zapisach na stronie wydarzenia, link poniżej)
 • 15:30 Występ Teatru Pierwsze Słyszę

Na zakończenie każdego dnia przewidujemy wspólną integrację

ŚRÓDMIEŚCIE

Legendy warszawskie – spacer dla najmłodszych

2 czerwca (sobota) o godzinie 11:00
Z okazji dnia naszych maluchów przewodnik miejski Hubert Smoczyk, twórca Warszawskiego Zaułka, zaprasza rodziców wraz ze swoimi pociechami na bajkowy spacer po zaułkach staromiejskiej dzielnicy, kryjącej niezwykłe historie naszego miasta.
Spotykajmy się w sobotę, 2 czerwca 2018 r. pod pomnikiem Warsa i Sawy przy ul. Brzozowej 39/41. Spacer przewidziany jest na około 1 godzinę.
Podczas przewodnik opowie:

 • Której piwnicy wystrzegać się, by nie spotkać Bazyliszka?
 • Pod którym kamiennym niedźwiedziem jest zaklęty książę czekający na kobietę, której miłość pozwoli mu przyjąć człowiecze kształty?
 • Którędy chadzał król?
 • Skąd przybyła Warszawska Syrenka?
 • Jak Król Zygmunt III Waza wzniósł szablę do góry i ciął nią burzową chmurę?
 • Skąd się wzięła nazwa Warszawa?
 • W jaki sposób dotknąć dzwonu by spełnił marzenia?
 • Jak kamienne gołębie zamieszkały na Piwnej?

Za udział w spacerze nie jest przewidziana żadna opłata, natomiast jeśli uznają Państwo, że przewodnik zasłużył na napiwek (…)

NIEDZIELA

BEMOWO

Piknikowo i sportowo

3 czerwca (niedziela) w godzinach 10:00–16:00
na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Obrońców Tobruku 40 odbędzie się piknik sportowy z okazji Dnia Dziecka. Piknikowi towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci. Wystąpią grupa cyrkowa oraz iluzjonista. Zabawę uświetni teatr dziecięcy ze spektaklem „Zaczarowana książka”. Obędzie się również koncert zespołu Fasolinki.

BIAŁOŁĘKA

Artystycznie i ekologicznie

3 czerwca (niedziela) godzina rozpoczęcia: 12:00
W niedzielę 3 czerwca Bielański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci do swojej siedziby przy ul. van Gogha 1. W południe wystawiony zostanie spektakl w wykonaniu pracowników ośrodka pt. „Love las. Bajka ekologiczna”. W godz. 13:00-16:00 w parku Picassa rozpoczną się warsztaty artystyczne, liczne konkursy z nagrodami i animacje. Podobnie jak w parku Magiczna przygotowane będą trzy stanowiska artystyczne rozwijające kreatywność. Dodatkowo o godz. 16:00 w kinie Na Boku odbędzie się bezpłatny seans filmowy dla całej rodziny.

BIELANY

Chomiczówka! Chomiczówka!

3 czerwca (niedziela) o godzinie 14 na terenie rekreacyjnym przy ul. Nerudy 1 odbędzie się Dzień Dziecka na Chomiczówce. Podczas tegorocznej imprezy organizatorzy zabiorą uczestników do świata „Alicji w Krainie Czarów”. Zaplanowano m.in. animacje, konkursy z nagrodami, sporty uliczne, leśną stolarnię, interaktywne przedstawienia i Bielańskiego Słonia. Na zakończenie całodziennych atrakcji wystąpi zespół AlCapone.

BIELANY

Dzień Sportów Ulicznych

3 czerwca (niedziela) o godzinie 11:00
W Parku Chomicza odbędzie sie zupełnie nowa inicjatywa!
Dzień sportów ulicznych to ogólnodostępny piknik pokazujący wszelkie typowe jak i te niespotykane formy aktywnego spędzania wolnego czasu z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej. Wraz ze wsparciem ze strony urzędu dzielnicy Bielany organizujemy zupełnie za darmo dla każdego:

Stanowiska rekreacyjne:

 1. Boiska do koszykówki wraz z piłkami
 2. Mata do tańca wraz z muzyką graną przez studio DOMOFONIA.
 3. Archery Games
 4. Freestyle Frisbee
 5. Slackline
 6. Mini Skatepark
 7. FO
 8. Gry plenerowe: Kubb, Molkky, Boule
 9. Spikeball

Turnieje:

 1. Street Basketball 3vs3
 2. Spikeball 2vs2
 3. Archery Games 4vs4
 4. Petanque (Boule) 2vs2

Warsztaty:

 1. Z tańca Breakdance
 2. Z tańca Popping
 3. Ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu
 4. Freestyle frisbee
 5. Podstawy jazdy na Longboardzie
 6. Archery Games
 7. FO
 8. Slackline

Pokazy:

 1. Pokaz Tańca ulicznego Popping przez grupę Black Pearl Poppers.
 2. Walki pokazowe z ulicznych styli tanecznych: Hip Hop, Locking, Popping, Breakdance.
 3. Pokaz Czołowych Polskich zawodników z Frisbee kategoria Freestyle.

OCHOTA

DD w Parku Szczęśliwickim

3 czerwca (niedziela) w godzinach 11:00–17:00
Po raz jedenasty Urząd Dzielnicy Ochota organizuje plenerową imprezę pn. „Dzień Dziecka 2018”. Festyn odbędzie się w dniu 3 czerwca 2018 w godzinach 11-17 na terenie Parku Szczęśliwickiego i adresowany jest do najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy. Tak, jak co roku podczas tego wydarzenia dzieci będą mogły skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji. Najmłodsi będą mogli przejechać się kucykiem, poskakać na dmuchańcach, pobawić się wielkimi drewnianymi klockami oraz skosztować czekolady z fontanny czekoladowej.
Starsze dzieci będą mogły:

 • nauczyć się chińskiej kaligrafii,
 • zapoznać się z ceremoniałem parzenia herbaty,
 • zbudować hotel dla dzikich zapylaczy,
 • ulepić bombę nasienną,
 • poskręcać balony,
 • wziąć udział w warsztatach plastycznych i tanecznych,
 • pograć na bębnach,
 • nauczyć się chodzić na szczudłach,
 • zagrać w laserowy paintball,
 • obejrzeć sprzęt policyjny
 • odwiedzić obóz wojskowy z 1918 roku
 • oraz zobaczyć tradycyjny namiot Apaczów.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w konkursie plastycznym i sportowym, gdzie organizator przewidział atrakcyjne nagrody. Wręczenie nagród będzie miało miejsce na scenie podczas uroczystego finału festynu.
Nie zabraknie również atrakcji dla dorosłych, chętni rodzice i opiekunowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, obejrzeć występy i pokazy dzieci na scenie oraz będą mogli zarejestrować się jako potencjalni dawcy komórek macierzystych przy stoisku fundacji DKMS.
Gwiazdą tegorocznego festynu będą Domisie, które zabiorą dzieci w bajkową przygodę na wakacje w ramach scenicznego występu.
Podczas całego wydarzenia na scenie będą miały miejsce występy i pokazy w wykonaniu dzieci i młodzieży z MDK Ochota, Ośrodka Kultury Ochoty oraz licznych organizacji pozarządowych.

MOKOTÓW

Wyścig Mydelniczek

3 czerwca (niedziela) godzina rozpoczęcia 14:00
Dom Sąsiedzki Akumulator zaprasza do parku przy stawie Służewieckim na wyścig pojazdów skonstruowanych wspólnie przez dzieci, rodziców i dziadków.
Wstęp wolny
Wyścig mydelniczek jest pomysłem Krzysztofa, który mieszka na Służewcu. Zaprezentował go podczas Generatora Pomysłów, który został zorganizowany w Akumulatorze na jesieni, przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”. Dom Kultury Kadr postanowił wesprzeć go w zorganizowaniu tego wydarzenia.
Wyścig mydelniczek jest skierowany do rodziców z dziećmi. W stolarni Kadru odbyły się warsztaty, podczas których uczestnicy wykonali poszczególne etapy budowy mydelniczki według projektu przygotowanego przez Krzysztofa.

PRAGA POŁUDNIE

Imprezka w największej piaskownicy

3 czerwca (niedziela) od godziny 12:00
Wyspa Dzieci Poniatówka nad Wisłą
Dom Wisły, Rok Rzeki Wisły i Taxi Wisła zapraszają dzieci z rodzicami do największej i najpiękniejszej warszawskiej piaskownicy, mieszczącej się na wiślanej wyspie Poniatówka! Szykujcie się na dzień atrakcji: budowę zamków z piasku, poszukiwanie skarbów, opowieści o ptakach i zwierzętach, zabawy na świeżym powietrzu, zdjęcia w stroju syrenki i rejsy łodziami, chillout dla rodziców – czyli prawdziwy Dzień Dziecka z Wisłą.
Chętnych przeprawiamy drewnianymi łodziami flisackimi Taxi Wisła i Rok Rzeki Wisły oraz szkutą Dar Mazowsza – od 12:00 do 16:00 zabieramy Was regularnie na wyspę z plaży Poniatówka. Dodatkowo co pół godziny zapraszamy na krótkie rejsy w stronę Centrum Nauki Kopernik i bulwaru Pattona.
Mamy leżaki, łopatki do piasku i dużo wody do robienia piaskowej zaprawy, ale zabierzcie ze sobą swoje ulubione gry i zabawki plenerowe oraz krem UV, nakrycie głowy i wszystko, co się przyda na plaży… Pamiętajcie też o dzieciach, które poznacie na wyspie, weźcie dla nich też coś do zabawy. Do picia polecamy zimną lemoniadę, ale zabierzcie też swoje napoje i przysmaki. A może ktoś przyniesie coś smacznego dla innych?
Ile kosztuje wstęp?
Każdy będzie musiał uiścić 1 UŚMIECH, no chyba, że ktoś uzna, że chce dorzucić coś więcej na paliwo do łodzi – to chętnie, choć nie ma przymusu. Robimy to z naszych środków i dzięki pomocy przyjaciół, którzy też kochają Wisłę.
Z okazji Dnia Dziecka wyspa Poniatówka należy do najmłodszych!

ŚRÓDMIEŚCIE

Dietetycy w ogrodach Premiera

3 czerwca (niedziela) godzina rozpoczęcia: 10:00
Doświadczeni dietetycy z Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej (NCEZ) zapraszają w niedzielę 3 czerwca – z okazji Dnia Dziecka – do wspólnej zabawy oraz do skorzystania z bezpłatnych porad dietetycznych dla dzieci i rodziców.
Specjalne stoisko NCEZ poświęcone tematyce żywieniowej będzie można odwiedzić w ogrodach Kancelarii Premiera w Warszawie 3 czerwca 2018 r. (w godz. 10.00-16.30) podczas pikniku „Kto Ty jesteś? – Polak Mały”, w ramach świętowania Dnia Dziecka w 100-lecie Niepodległej Polski.

Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej (link) przygotowało moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Specjaliści dietetycy z Centrum Dietetycznego Online pomogą rozwiązać problemy żywieniowe małych i dużych gości stoiska. Każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnej analizy masy ciała i porad dietetycznych. Dla najmłodszych przygotowano zgadywanki, gry i zabawy edukacyjne o tematyce żywieniowej.
Goście pikniku będą mogli oczywiście sprawdzić, czy mają odpowiednią masę ciała, ale także będą mieli możliwość zapoznać się z oceną kaloryczności napojów. Rodzice natomiast zdobędą wiedze na temat modelowego talerza żywienia dzieci i młodzieży, czyli komponowania zbilansowanych posiłków.

ŚRÓDMIEŚCIE

Cudne eko warsztaty

3 czerwca (niedziela) od godziny 13:00
W Cudzie nad Wisłą, nad sama Wisłą na Bulwarze Flotylli Wiślanej 1, organizatorzy zapraszają najmłodszych bo czeka tam wiele CUDnych warsztatów.
W programie znajdą się kreatywne recyclingowe animacje plastyczne.
Recykling to jedna z metod ochrony środowiska naturalnego. Jego celem jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych i zmniejszenie ilości odpadów.
Podczas warsztatów będziemy wdrażać ją w życie i nadawać drugie istnienie. Poprzez taką formę warsztatów edukujemy dzieci i uczymy chronić nasze środowisko.
Wstęp darmowy

WAWER

Bajkowy DD na Stacji

3 czerwca (niedziela) o godzinie 15:00
Kinokawiarnia Stacja Falenica przy ul. Patriotów 44B zaprasza na Bajkowy Dzień Dziecka na Stacji!
W programie:

 • Perły polskiej animacji:
  Misternie odrestaurowane bajki, które pozwolą na prawdziwą przygodę we wspaniałym bajkowym świecie. Najstarsi widzowie będą mogli odkryć je na nowo, a najmłodsi po raz pierwszy spotkają się z Gapiszonem i z Królem Krakusem.
 • Konkurencje rycerskie w ogrodzie stacji:
  strzelanie z łuku, ciachanie ziemniaków szablą i zabawy plastyczne przygotowane przez Stowarzyszenie Semper Fidelis Res Publicae,\
 • Bajkowe warsztaty naukowe z
  Pomysłowym Dobromirem przygotowane wraz z Nadwiślańskim Uniwersytetem Dziecięcym,
 • Loteria fantowa
  na rzecz Fundacji Azylu pod Psim Aniołem,
 • Stanowisko z książkami dla dzieci.

Przewidujemy nagrody dla najbardziej wytrwałych dziecięcych uczestników.
Wstęp wolny!

1 czerwca 2018 17:53

Komentarze