0

Za co ludzie uwielbiają modele subskrypcyjne? Elastyczność, wygoda i…

Flex - koniec z długoterminowymi umowami
fot. mat. prasowy

Artykuł sponsorowany o modelach subskrypcyjnych cieszących się ogromną popularnością , nie tylko wśród młodego pokolenia, ale również w gronie trochę starszych odbiorców.

W modelu subskrypcyjnym korzystamy z wielu platform muzycznych, filmowych, czy z oprogramowania.

Teraz możemy również skorzystać z oferty komórkowej Orange Flex, działającej na takiej samej zasadzie.
Za co uwielbiamy modele subskrypcyjne?

Czym jest model subskrypcyjny?

Model subskrypcyjny to nic innego, jak wygodny sposób rozliczania się za daną usługę i możliwość rezygnacji z niej w dowolnej chwili. O modelu subskrypcyjnym możemy mówić w przypadku takich platform jak chociażby Netflix, HBO GO czy Spotify, ale nie tylko. Narastająca popularność subskrypcji sprawiła, że na tych samych zasadach możemy zamawiać już np. kosmetyki czy jedzenie (catering dietetyczny).

Dlaczego model subskrypcyjny zdobywa coraz większą popularność i uznanie?

To zupełnie normalne, że poszukujemy różnego rodzaju usprawnień; rzeczy, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie. Model subskrypcyjny jest jedną z nich. Wystarczy wybrać usługę, podpiąć kartę płatniczą i reszta praktycznie dzieje się sama. My zyskujemy dostęp do danej usługi, na tak długo, jak tylko się to nam podoba, a płatności są pobierane z naszego konta automatycznie.. Nie musimy pamiętać o żadnych terminach, nie musimy też wychodzić z domu, by opłacić daną usługę. W dowolnym momencie możemy anulować subskrypcję lub w przypadku niektórych usług, zmienić dostępny pakiet. To niesamowita wygoda, elastyczność i… bez wątpienia przyszłość e-commerce.

Poznaj Orange Flex

Orange Flex to innowacyjna oferta, która ukazała się w maju bieżącego roku na rynku telko. Na czym właściwie polega? Jest dostępna z poziomu aplikacji, a my, aby z niej skorzystać, nie musimy nawet wychodzić z domu. Do tej pory, formalności związane z ofertami komórkowymi mogły wydawać się skomplikowane, a długoterminowe umowy, wiązały nas z daną ofertą na dłużej. To już przeszłość. W Orange Flex wszystko odbywa się w aplikacji, szybko i wygodnie, a na dodatek – bez zobowiązań. Oferta Orange Flex to cztery Plany komórkowe, w których czekają na nas nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, (w Polsce oraz w roamingu w UE) oraz tzw. Social Pass, który pozwoli nam korzystać z wybranych mediów społecznościowych (Facebook, TikTok, Instagram, Snapchat, Twitter, Messenger, Viber, WhatsApp i Pinterest) bez wykorzystywania danych z pakietu gigabajtów. A jeśli już o gigabajtach mowa – wielkość pakietu internetowego to jedyna różnica pomiędzy czterema Planami.

 1. W pierwszym Planie
  otrzymujemy 15 GB za 25 zł miesięcznie.
 2. Drugi Plan
  to 30 GB za 30 zł miesięcznie.
 3. Kolejny,
  to 50 GB za 50 zł.
 4. Ostatni z nich
  spodoba się prawdziwym miłośnikom surfowania po Internecie,
  bo otrzymujemy w nim aż 100 GB za 80 zł.

Nasz Plan możemy w dowolnym momencie zmienić na wyższy lub niższy, zależnie od naszych potrzeb i preferencji. Po prostu klikasz w aplikacji Orange Flex, i masz. Orange Flex pozwala nam również na rezygnację z oferty lub zawieszenie subskrypcji. .

Więcej informacji o Planach, pakietach dodatkowych i sposobie rozliczeń znajdziesz na stronie Orange Flex: https://flex.orange.pl.

28 stycznia 2020 07:34