0

Urodziny Grubego Joska

Ferajna Grubego Joska - zdjęcie urodzinowe fot. Gruby Josek
Ferajna Grubego Joska – zdjęcie urodzinowe
fot. Gruby Josek

Mimo pandemicznej zarazy warszawska gastronomia żyje i nie rzuciła w kąt chochel i brytfanek.

Każdy orze jak może, obiecanki macanki, a końca nie widać.
Czynsze trzeba płacić, a gości nie wolno przyjmować.
I jak tu funkcjonować?

Wiele gastronomicznych interesów padło, jednak tak dinozaury warszawskiej gastronomii jak i szczawiki, walczą i chochel nie składają.

Dziś urodziny rozpoczęła  świętować ferajna u Grubego Joska przy ulicy Elektoralnej na Woli (już na Woli, czyli za Aleją Jana Pawła II) .

Tak przypominają o sobie w serwisie społecznościowym:

Ferajna Grubego Joska - zdjęcie urodzinowe fot. Gruby Josek
Ferajna Grubego Joska – zdjęcie urodzinowe
fot. Gruby Josek

Serwus Ferajna!
Dziś są nasze URODZINY🎂! Dokładnie DWA lata temu 9.01.2019 roku we środę po raz pierwszy otworzyliśmy dla Sianownych drzwi Grubego Joska🎉. Gdyby wtedy ktoś nam- laikom z głowami w chmurach powiedział, z czym się będziemy borykać pewno byśmy nie uwierzyly. Sianowni pozwolą, że się troszkie rozpiszemy z tejże okazji… 😊 Jeśli nie chce się Sianownym czytać , prosimy o przewinięcie na sam koniec 😉

Otworzyliśmy restaurację, bo brakowało nam takiego miejsca w Warszawie- gdzie można nie tylko fest zjeść, ale też wdepnąć w klimat przedwojennej Stolycy… Tak wiemy, że teraz stało się to modne i tych nawiązań w lokalach jest coraz więcej, ale wtedy tak nie było. My kochamy TO miasto i jesteśmy z niego dumni- za całą trudną historię, za każdy kamień i specyficzny urok 😉Chcieliśmy tym się dzielić! Zawsze dbaliśmy, by było fest- jakość jedzenia była i jest dla nas priorytetem- tutaj nie ma dróg na skróty. Acz tylko my wiemy, ile nerwów kosztowały nas te lata… Podjęliśmy szereg błędnych decyzji, zaufaliśmy wielu osobom, które nas zawiodły, popełnialiśmy błędy- często mieliśmy po prostu dość. Ale to wszystko przykrywa satysfakcja z wykonanej pracy i z zadowolenia Sianownych Gości. Gdy widzieliśmy zadowolone twarze, gwar, tańce swawole- to serce nam się radowało. Teraz, gdy tego brakuje, jesteśmy wdzięczni za każdą opinię i nawet najmniejsze zamówionko. Patrząc wstecz- możemy przyznać- jak na totalnych gastronomicznych żółtodziobów wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

Każdy nam powtarzał- przeżyjecie rok i będzie z górki. Rok temu świętowaliśmy hucznie pierwsze urodziny🍾- pełna sala, muzyczka, fest wstawa, a chwilkie po tem przyszło koronaszaleństwo… I mogą Sianowni wierzyć, że ręce nam opadły. Człowiek walczy i już wydaje się, że wychodzi na prostą, a tu cios. Ale my nie poddaliśmy się wówczas i nie poddamy się i teraz! Jest troszkie prawdy w tem, że duże wyzwanie to też duża szansa. My w tym trudnym roku trafiliśmy wreszcie na fest ludzi, którzy czują tę restaurację, rozumieją i wkładają w nią serce- ale tak prawdziwie swoją ciężką, codzienną pracą. Chcemy im tutaj bardzo podziękować i powiedzieć, że bardzo ich doceniamy 😊 Teraz mamy poczucie, że to TEN docelowy ZESPÓŁ💕, o który będziemy walczyć do upadłego!
Dziękujemy też wszystkim naszym Sianownym Gościom! Bez Was, by nas nie było! Proszę nam wierzyć na słowo honoru, ale doceniamy KAŻDE zamówionko i jesteśmy bardzo dumni, że z tylu restaurancji wybierają Sianowni właśnie nas. To daje nam wiarę, że przetrwamy wszystko!

STO LAT, STO LAT dla Grubego JOSKA 🎈 Z tejże okazji nie może zabraknąć prezencików🎁. Czasy mamy, jakie mamy, nie polejemy Ferajnie po naleweczce, ale za to do każdego zamówionka, złożonego przez www.grubyjosek.pl/zamow-online dołożymy pyszną WZetkie🍰! Urodzinki świętujemy przez cały weekend- do wyczerpania WZetek 😊

To nie wszystko Naczelny Parzygnat wyrychtował urodzinowy obiadek rodzinny, gdzie trzy dania otrzymacie za 39złotych. A przygotował: aromatyczną zupkie pieczarkową, fest gołąbki w sosiku pomidorowym i przepyszną szarlotkie!

Życzonka z chęcią przyjmiemy i poczytamy Sianownych wspomnienia z Joskowych chwil‼️ Świętujcie dziś z nami🎊!

Szanowanko!

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować jubileuszu i życzyć przetrwania.

9 stycznia 2021 16:17

Komentarze