0

Mecz sezonu na żywo

Legia Warszawa – Mistrz Polski 2018

Lech Poznań – Legia Warszawa. Klasyk. Dla Legii mecz o mistrzostwo. Zapraszamy na relację na żywo.

Legii do tytułu Mistrza Polski brakuje jednego punktu. W przypadku porażki musi liczyć na potknięcie Jagiellonii. Lech, trzeci w tabeli, nie walczy już o nic. Ale w Poznaniu liczą na utarcie nosa stołecznej drużynie.

Legia przystąpi do tego najważniejszego meczu w całym sezonie w następującym składzie: Arkadiusz Malarz, Marko Vesović, William Remy, Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Cafu, Chris Phillipps, Domagoj Antolić, Michał Kucharczyk, Sebastian Szymański, Miroslav Radović.

Zaskakujący jest brak w składzie, również wśród rezerwowych, Michała Pazdana, który najprawdopodobniej odczuwa skutki niedawnej kontuzji. Problemy mają również kibice Legii z wejściem na stadion. Kibice są skrupulatnie sprawdzani, a dodatkowo organizatorzy nie chcą”wpuścić” przygotowanej oprawy. Na razie sektor wygląda tak:

Lech Poznań - Legia Warszawa
Lech Poznań - Legia Warszawa – sektor gości

Sytuacja z kibicami powoli się normuje i pierwsze osoby pojawiają się na sektorze gości.

• bardzo groźnie było pod bramką Legii, ale Lechici przekombinowali
  • w Białymstoku – Wisła Płock strzeliła drugiego gola, ale po analizie nie został on uznany, zwycięstwo „Nafciarzy” oznaczałby, że w europejskich pucharach wystąpią dwie drużyny z Mazowsza
  • na Bułgarskiej ataki Kolejorza jeszcze groźniejsze
  • mecz zgromadził 27 617 kibiców
  • Lech bardzo bliski wyrównania, Legia już jest chyba myślami przy świętowaniu kolejnego tytułu Mistrza Polski
  • na boisko wszedł Kasper Hamailainen, były idol kibiców Lecha, co znacznie „ożywiło” atmosferę na trybunach
  • kibice Legii dziękują byłemu trenerowi Lecha: „Bjelica – dzięki za wszystko!”

• tylko dla dorosłych:

Lech Poznań - Legia Warszawa przerwany mecz. kibic wypina sioe innych kibiców gołym tyłkiem
    Lech Poznań - Legia Warszawa – przerwany mecz (z lekką cenzurą)
  • krajobraz po bitwie:

Ekstraklasa jeszcze w niedzielę wieczorem przyznała walkower dla Legii, dzięki czemu warszawski klub oficjalnie zdobył tytuł Mistrza Polski.

20 maja 2018 16:36