0

8. Bieg Firmowy

Bieg Firmowy - rok 2019
Bieg Firmowy – rok 2019
fot. Organizator

Zbliża się majowa charytatywna impreza biegowa warszawskich i mazowieckich firm dla podopiecznych Fundacji Everest.

Trwają zapisy na ósmą edycję Biegu Firmowego w Warszawie, który odbędzie się 30 maja na terenie Centrum Olimpijskiego (Wybrzeże Gdyńskie 4).

Celem wydarzenia jest pomoc podopiecznym Fundacji Everest, na których leczenie i rehabilitacje przekazano dotychczas 859 180 zł.
W tym roku uczestnicy wesprą 12 małych podopiecznych Fundacji Everest.

Poznaj podopiecznych Biegu Firmowego 2020: [LINK]

Charytatywna sztafeta biegowa

dla 3 000 pracowników

Bieg Firmowy to charytatywna sztafeta biegowa dedykowana pracownikom firm z całej Polski. Każdy członek pięcioosobowej drużyny ma do pokonania 5 km. Ideą biegu jest działalność charytatywna integrująca pracowników, a także promowanie aktywności fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku i bardzo popularny event biegowy w Warszawie. Warto pospieszyć się z decyzją o uczestnictwie w wydarzeniu, ponieważ zapisanych jest już blisko 900 uczestników, a kolejne miejsca znikają w zdumiewającym tempie.

Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest:

3 000 biegaczy na starcie Biegu Firmowego w Warszawie udowadnia, że firmy z całej Polski mają serca do biegania i pomagania. Dziękujemy, że od 2013 roku jesteście z nami i wspieracie podopiecznych Fundacji Everest. – 

Zapisy na Bieg Firmowy 2020

W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie [LINK],  oraz uiścić opłatę startową w wysokości 79 zł netto za osobę (395 zł netto za drużynę).

Jeśli chcesz wziąć udział w Biegu Firmowym, zapisz drużynę jak najszybciej i wspólnie dorzućcie swoje kilometry do pomocy podopiecznym Fundacji Everest.

Bieg Firmowy - logo

Zdjęcia z poprzedniej edycji

3 marca 2020 19:10