0

Smakowite fotografie Mazowsza

Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej
Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej

Poznaliśmy laureatów II edycji Konkursu Fotograficznego ”Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej”.

Po raz drugi samorząd Mazowsza zorganizował konkurs fotografii kulinarnej.
Jego celem jest zwiększanie poczucia tożsamości regionalnej oraz lepszego poznawania tradycji kulinarnych regionu. I w tym roku to się udało. Nadesłane fotografie przenoszą w świat pełen kolorów, smaków, zapachów i kompozycji wprost z Mazowsza.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach tematycznych podzielonych na 10 podkategorii:

  1. Z Listy Produktów Tradycyjnych,
    w której można było zgłosić dowolną fotograficzną interpretację przedstawienia potrawy lub produktu wpisanego na Listę Produktów Tradycyjnych z regionu Mazowsza.
    Podkategorie:
    produkty mleczne, produkty mięsne, produkty rybołówstwa, warzywa i owoce, wyroby piekarnicze i cukiernicze, oleje i tłuszcze, miody, gotowe dania i potrawy, napoje, inne.
  1. Z Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze,
    w której można było zgłosić dowolną fotograficzną  interpretację przedstawienia potrawy lub produktu certyfikowanego logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze.
    Podkategorie:
    produkty mleczne, produkty mięsne, produkty rybołówstwa, warzywa i owoce, wyroby piekarnicze i cukiernicze, oleje i tłuszcze, miody, gotowe dania i potrawy, napoje, inne.

Laureaci

II edycji Konkursu fotograficznego Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej:

Z Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

  1. Agnieszka Bauman
    Podkategoria: Warzywa i owoce
    Nazwa potrawy/produktu:
    Gruszki Ekoturystyka w Raju Gospodarstwo Ekologiczne i Agroturystyczne

    Gruszki "Ekoturystyka w Raju" Gospodarstwo Ekologiczne i Agroturystyczne - 1. miejsce w kategorii „Z Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze”, podkategoria Warzywa i owoce
    Gruszki "Ekoturystyka w Raju" Gospodarstwo Ekologiczne i Agroturystyczne – 1. miejsce w kategorii „Z Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze”, podkategoria Warzywa i owoce
    fot. Agnieszka Bauman
  2. Anna Poławska
    Podkategoria: Napoje
    Nazwa potrawy/produktu:
    Browar Ciechan Piwo Wyborne
  3. Michał Cholewiński
    Podkategoria: Warzywa i owoce
    Nazwa potrawy/produktu:
    Makaron z pesto z ekologicznej rukoli, gruszką i serem pleśniowym

Wyróżnienia:

  1. Hanna Kowalska
    Podkategoria: Produkty mięsne
    Nazwa potrawy/produktu:
    Smalec ze świni rasy Złotnicka Biała
  2. Marta Garwoła
    Podkategoria: Oleje i tłuszcze
    Nazwa potrawy/produktu:
    Smalec i ogórki kiszone
  3. Lena Dymczyk
    Podkategoria: Gotowe dania i potrawy
    Nazwa potrawy/produktu:
    Pyzy ziemniaczane z serem
  4. Julia Rogulska
    Podkategoria: Gotowe dania i potrawy
    Nazwa potrawy/produktu:
    Pierogi
  5. Monika Lutkiewicz
    Podkategoria: Napoje
    Nazwa potrawy/produktu:
    Syrop z mniszka

Z Listy Produktów Tradycyjnych

Podkategoria: Warzywa i owoce

  1. Marta Bukowska
    Nazwa potrawy/produktu:
    Marmolada z antonówek

    11 sierpnia 2019 23:22