0

Poznaj narzędzia, które ułatwią pracę każdemu prawnikowi

Amberlo - jako system pierwszego wyboru dla kancelarii prawnych
Amberlo – jako system pierwszego wyboru dla kancelarii prawnych
fot. mat. prasowy

Praca kancelarii prawnej jest złożona i skomplikowana. Czym można jej pomóc, by było łatwiej i przyjemniej?

Praca kancelarii prawnej – wie o tym każdy, kto miał przyjemność współpracować z profesjonalną kancelarią – jest złożona, skomplikowana, w jednym czasie kancelaria zajmuje się wieloma sprawami. Teraz chodzi tylko o to, aby wszystkie elementy procesów wykonawczych i decyzyjnych uporządkować i wyznaczyć dla nich właściwe miejsce. W ten sposób praca w kancelarii staje się wydajniejsza, bardziej efektywna, a także przyjemniejsza. Na rynku polskim bodajże to system Amberlo jest pod tym względem wiodący.

Narzędzia dla profesjonalnych prawników

Codziennie do kancelarii prawnych wpływają nowe sprawy, które muszą być  rozpatrzone, zbadane, prowadzona jest także komunikacja z klientami – praca wre i nie  ma nawet sekundy do stracenia. Prawnicy to funkcjonariusze publiczni, zawód zaufania  publicznego, w którym obowiązują ściśle określone normy i procedury. To ludzie  przyzwyczajeni do porządku, sprawności w działaniu, racjonalności, także w  zarządzaniu ich pracą.

W jeszcze większym stopniu dotyczy to osób decyzyjnych, kierujących postępowaniem  kancelarii jako instytucji.

Każdy dobry menedżer poszukuje najlepszych rozwiązań, które zapewnią skuteczność,  zysk, ekonomię czasu i przyczynią się do lepszego wykonywania zadań w jego firmie.  Otóż w Polsce kancelarie prawne są w stanie poprawić poziom zarządzania i  efektywności głównie dzięki systemowi Amberlo, który stanowi pomoc dla  profesjonalistów na każdym etapie ich pracy.

Poznaj narzędzia , które ułatwią prace każdemu prawnikowi
Poznaj narzędzia – które ułatwią prace każdemu prawnikowi
fot. mat. prasowy

Amberlo jako system pierwszego wyboru dla kancelarii prawnych

Przejdźmy do konkretów
(najbliższe informacje można znaleźć pod adresem amberlo.io).

Przede wszystkim Amberlo pozwala nam mieć „wolną głowę”, ponieważ automatyzacja tego systemu wnosi olbrzymie oszczędności czasu (a więc i pieniędzy). Po instalacji otrzymujemy profesjonalny, przejrzysty kokpit, w którym widzimy wszystkie istotne dla zarządzania kancelarią prawną zdarzenia i procesy. Otrzymujemy system pozwalający na udoskonalone zarządzanie kontami, korespondencją, sprawami, jakie prowadzi kancelaria. Nasi klienci zaś są obsługiwani szybko i sprawnie. Praca zespołowa zostaje skoordynowana i „dobra robota” idzie gładko. Amberlo to profesjonalny produkt, o którym z pewnością napisałby Tadeusz Kotarbiński w swoim „Traktacie o dobrej robocie”, gdyby tylko mógł być dziś świadkiem tak znaczących postępów technologicznych w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

Nieważne jest jak wiele dokumentów, plików i innych informacji należy opracować – Amberlo trzyma archiwa w jednym miejscu i pozwala na łatwy dostęp do każdej notatki. Oczywiście administrator systemu posiada możliwość nadawania stopni i rang uprawnień użytkownikom. Wszystko dzieje się w bezpiecznej chmurze. Zespół pracowników (prawników) jest doskonale poinformowany o wszystkich aspektach pracy, dzięki czemu działanie zespołowe jest jeszcze bardziej efektywne, a wyniki okazują się więcej niż zadowalające.

Dalsze korzyści i udoskonalenia dzięki Amberlo

Planowanie przede wszystkim. Ale też wymierna mierzalność efektów i rozdysponowanie zadań. Raporty o pracy każdego prawnika, śledzenie postępów, nanoszenie korekt, specjalny moduł do zarządzania przepływem kapitału pieniężnego. Amberlo ukazuje się jako potężne, a jednocześnie proste w obsłudze narzędzie, a inwestycja w ten system zwraca się z nawiązką bardzo szybko.

Kluczem jest słowo produktywność. Produktywność w kancelariach prawniczych jest pojęciem nieco odmiennym od znaczenia tego terminu w firmach czysto marketingowych. Ale Amberlo jest uszyty na miarę właśnie dla biur prawnych.

To znacznie więcej niż zwykły planer i kalendarz.
To narzędzie pokazujące czarno na białym fakty: to, co się dzieje, w jaki sposób się to odbywa i podpowiada, co można poprawić – a więc kancelaria używająca Amberlo nigdy nie zgubi niczego istotnego, zawsze jest up to date, jest w stanie prognozować dalszy swój rozwój i otrzymuje ku temu niezbędne środki.

Dlaczego zarządzanie kancelarią prawną z Amberlo jest tak efektywne i łatwe?

W tak krótkiej wypowiedzi jak ten artykuł nie można choćby wymienić wszystkich wspaniałych zalet tej technologii. Ale dopowiedzmy jeszcze w skrócie: integracja z platformami takimi jak Google, maksymalne uproszczenie operacji przy zachowaniu maksymalnych możliwości wpływu na procesy w firmie, pełna obsługa dokumentacji prawniczej, rozbudowany system powiadomień… Znacznie więcej, a wszystko to jest utrzymane w standardach najwyższego (pełnego) bezpieczeństwa i profesjonalizmu, który wcale nie ustępuje tzw. gigantom z Doliny Krzemowej.

Każdy prawnik, każda kancelaria prawna, znajdzie w Amberlo towarzysza, z którym nie będzie chciała się już nigdy rozstawać.

Artykuł sponsorowany

23 lutego 2021 22:43

Komentarze