0

Słodka Blanka Lipińska

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
fot. Newseria

Pisarka przyznaje, że ma wielką słabość do słodyczy. Sama robię słodkości jak erytrytol, ksylitol albo stewia.

Pisarka przyznaje, że ma wielką słabość do słodyczy. Dlatego czasami, żeby nie dokładać organizmowi zbyt wielu dodatkowych kalorii, przygotowuje ich wersje fit przy użyciu zamienników cukru. Zdradza też, że ostatnio, by pozbyć się zbędnych kilogramów, stawia na intensywne ćwiczenia w kombinezonie z elektrostymulacją.

Blanka Lipińska nie ukrywa, że kiedy w jej pobliżu znajdują się słodkości, nie umie się powstrzymać przed ich degustacją. Ulubione połączenia wręcz ją uzależniają.

Blanka Lipińska:

Uwielbiam słodycze i to jest mój największy problem życiowy, bo gdybym nie lubiła, to pewnie bym była połowę chudsza. Niestety, nie jestem wolna od tego nałogu.

Jako, że zamiłowanie do słodkości i utrzymanie szczupłej sylwetki często nie idą w parze, Lipińska znalazła doskonały sposób, by pogodzić obie kwestie. Jeśli tylko czas jej na to pozwala, przygotowuje swoje wersje ulubionych słodkich przekąsek.

Blanka Lipińska:

Sama robię te słodkości i to jest erytrytol, ksylitol albo stewia.
To nie jest takie dobre, nie czarujmy się, że to będzie dobre.
Natomiast jakoś sobie z tym radzę.
Robię sobie swoje słodycze albo je w ogóle eliminuję
.

Pisarka stara się też trenować, choć przy tak intensywnym trybie życia, jaki prowadzi, nie jest jej łatwo wygospodarować czas na regularne ćwiczenia.

Blanka Lipińska:

Ćwiczę intensywnie, ostatnio w kombinezonie z elektrostymulacją, bo tylko 20 minut trzeba ćwiczyć dziennie i to jest podobno jak 1,5 godziny treningu. Podobno, ale chcę w to wierzyć, że jednak 1,5 godziny ćwiczę przez 20 minut. Po prostu w innych okolicznościach nie mam kiedy, zwłaszcza że muszę ćwiczyć na czczo, bo bardzo źle się czuję, ćwicząc po posiłku. Najnormalniej w świecie mi się odbija i się wtedy zaczynam po prostu krztusić, dławić, dusić i to jest bez sensu. Więc mam trening tylko rano.

Agencja Newseria

Blanka Lipińska

rocznik 1985, polska pisarka, z wykształcenia wizażystka.
Zanim rozpoczęła działalność literacką, zawodowo była m.in. hipnotyzerką. Jest również promotorką KSW Ring Girl i menedżerką w kilku nocnych klubach.
Jej debiutancka powieść, 365 dni, sprzedała się w ponad 500 tys. egzemplarzy, bardzo szybko zyskując miano bestsellera. Kolejne części powieści – Ten dzień oraz Kolejne 365 dni – również dotarły do czołówki najbardziej poczytnych książek w Polsce. W walentynki 2020 do kin ma trafić ekranizacja debiutanckiej powieści Lipińskiej.

Wikipedia

11 lipca 2019 09:26