0

Nowy termin GREGORIAN

GREGORIAN nowy plakat
GREGORIAN – nowy plakat
fot. Materiał Organizatora

Nasz portal informował o koncertach GREGORIAN i o przesunięciach ich terminów. Roman Soroczyński przynosi dobre wieści.

Na naszym portalu zapowiadaliśmy koncerty chóru GREGORIAN, a potem informowaliśmy o ich przesunięciu ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce. Nie znaliśmy jeszcze nowych terminów.

Stan zagrożenia wzrósł do epidemiologicznego, a tymczasem z obozu Organizatora trasy koncertowej – firmy High Note Events, działającej pod marką MAKROCONCERT – dobiegły nas sygnały hejnalistów: cierpliwość widzów została wynagrodzona!

Amelia Brightman i Gregorian
Amelia Brightman – i Gregorian
fot. Materiał Organizatora

Otóż, przedstawiciele Organizatora poświęcili ostatnie dni intensywnej pracy, aby jak najszybciej wynegocjować nowe terminy i poinformować nas o ustaleniach.

Koncerty GREGORIAN odbędą się w grudniu 2020 roku.
Oto szczegółowy terminarz:

  • 05.12.2020 r. – Warszawa, Torwar,
  • 07.12.2020 r. – Zabrze, Dom Muzyki I Tańca,
  • 09.12.2020 r. – Kraków, Tauron Arena,
  • 13.12.2020 r. – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowych terminach. Organizator jest przekonany, że – ze względu na wyjątkowy kontekst historyczny ostatnich zdarzeń – grudniowe występy chóru GREGORIAN również będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują widzom dłuższy czas oczekiwania.

Przypomnijmy, że chór GREGORIAN funkcjonuje na scenie już od ponad 20 lat. W tym czasie wystąpił na setkach koncertów i wykonał mnóstwo ponadczasowych hitów. Podczas jubileuszowej trasy koncertowej w grudniu 2020 roku usłyszymy najbardziej znane utwory muzyki POP i ROCK, poddane wyjątkowym interpretacjom i charakterystycznej gregoriańskiej mieszance średniowiecznego brzmienia.

Bogaty repertuar grupy zawiera m.in. utwory: So Sad (Gregorian), Nothing Else Matters (Metallica), Moment of Peace (Gregorian), Join Me (HIM), Voyage Voyage (Desireless), Sadeness (Enigma), Angels (Robbie Williams), Forever Young (Alphaville), Let Down (Radiohead), Fix You (Coldplay) i wiele innych. Wraz z grupą na scenie wystąpi gościnnie Amelia Brightman – znakomita wokalistka, równie świetna, jak jej starsza siostra, Sarah.

Trasa została przygotowana z wielkim rozmachem, a program artystyczny utrzymany jest w nadzwyczajnej gregoriańskiej atmosferze. Nie zabraknie zapierającej dech w piersi choreografii, spektakularnych efektów scenicznych z użyciem ognia, świateł i pirotechniki.

GREGORIAN na scenie
GREGORIAN – na scenie
fot. Materiał Organizatora

Nowe grudniowe daty koncertów chóru GREGORIAN to również szansa dla widzów którzy nie zdążyli zakupić biletów na marcową trasę koncertową. Można je nabyć za pośrednictwem stron: makroconcert.pl, ebilet.pl i eventim.pl.

21 marca 2020 09:43