0

Nowy termin GREGORIAN

GREGORIAN nowy plakat
GREGORIAN – nowy plakat
fot. Materiał Organizatora

Nasz portal informował o koncertach GREGORIAN i o przesunięciach ich terminów. Roman Soroczyński przynosi dobre wieści.

Na naszym portalu zapowiadaliśmy koncerty chóru GREGORIAN, a potem informowaliśmy o ich przesunięciu ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce. Nie znaliśmy jeszcze nowych terminów.

Stan zagrożenia wzrósł do epidemiologicznego, a tymczasem z obozu Organizatora trasy koncertowej – firmy High Note Events, działającej pod marką MAKROCONCERT – dobiegły nas sygnały hejnalistów: cierpliwość widzów została wynagrodzona!

Amelia Brightman i Gregorian
Amelia Brightman – i Gregorian
fot. Materiał Organizatora

Otóż, przedstawiciele Organizatora poświęcili ostatnie dni intensywnej pracy, aby jak najszybciej wynegocjować nowe terminy i poinformować nas o ustaleniach.

Koncerty GREGORIAN odbędą się w grudniu 2020 roku.
Oto szczegółowy terminarz:

  • 05.12.2020 r. – Warszawa, Torwar,
  • 07.12.2020 r. – Zabrze, Dom Muzyki I Tańca,
  • 09.12.2020 r. – Kraków, Tauron Arena,
  • 13.12.2020 r. – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowych terminach. Organizator jest przekonany, że – ze względu na wyjątkowy kontekst historyczny ostatnich zdarzeń – grudniowe występy chóru GREGORIAN również będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują widzom dłuższy czas oczekiwania.

Przypomnijmy, że chór GREGORIAN funkcjonuje na scenie już od ponad 20 lat. W tym czasie wystąpił na setkach koncertów i wykonał mnóstwo ponadczasowych hitów. Podczas jubileuszowej trasy koncertowej w grudniu 2020 roku usłyszymy najbardziej znane utwory muzyki POP i ROCK, poddane wyjątkowym interpretacjom i charakterystycznej gregoriańskiej mieszance średniowiecznego brzmienia.

21 marca 2020 09:43