0

Kickbokserzy Dzieciom – Charytatywny Tydzień Sportów Walki

Kickbokserzy
Kickbokserzy
fot. mat. prasowy

W wawerskim Uniq Fight Clubie odbędzie się akcja dobroczynna kickbokserów by wesprzeć dzieci przewlekle chore.

Kickbokserzy banner

Kiedy i gdzie?

  • w dniach od 27 maja do 1 czerwca
  • Uniq Fight Club
  • Ulica VI Poprzeczna 23
  • Wawer, Warszawa

Dla kogo?

Celem imprezy jest wsparcie dzieci przewlekle chorych, podopiecznych:

  • Fundacji Wielka Fabryka Fakturi
  • siepomaga.pl.

I część

Od poniedziałku 27 maja do piątku 31 maja o godz. 20.00 w gościnnych murach Uniqu będą prowadzone seminaria z osobistościami ze świata sportów walki, m.in. Marcinem Różalskim, Michałem Olesiejczukiem i Karolem Ładą.

Warsztaty są otwarte dla wszystkich, koszt uczestnictwa to min. 40 zł.

II część

W sobotę 1 czerwca,  z okazji Dnia Dziecka, w odbędzie piknik rodzinny, podczas którego zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci jak: pokazy sportów walki, gry i zabawy sportowe, warsztaty kulinarne, dmuchany plac zabaw, wystawa zabytkowych maszyn Motor Klubu Wawer.

Wydarzenie uświetnią swoją obecnością piłkarze Legii Warszawa.

Tego dnia o godz. 11.00 odbędą się także zawody crossfitowe, w których rywalizować będą czołowi zawodnicy z lokalnych teamów.

Zwieńczeniem imprezy będzie Charytatywna Liga Sportów Walki na zasadach K-1, podczas której odbędą się walki w formule pro-am oraz walki amatorskie. Zawodnicy będą walczyć w ringu na sali treningowej Uniq Fight Clubu od godz. 12.00.

Poza rywalizacją sportową, zostaną przeprowadzone licytacje, z których dochód w całości zostanie przekazany na cele statutowe fundacji Wielka Fabryka Fakturi.

Pieniądze

Całkowity dochód zarówno z seminariów jak i z cegiełek zebranych podczas pikniku przekazany zostanie na podopiecznych fundacji Wielka Fabryka Fakturii i siepomaga.pl.

Trening dzieci

15 maja 2019 18:45