0

Back to School: czyli promocje które jeszcze trwają

Back to school czyli powrót do szkoły
Back to school – czyli powrót do szkoły
fot. mat. prasowy

Powrót dziecka do szkoły to wyzwanie nie tylko dla ucznia, ale również jego rodzica, który musi wystarać się o wyprawkę, a pod tym względem zaopatrzenie w odpowiedniej jakości sprzęt komputerowy jest jednym z priorytetów.

Znany powszechnie sklep Sferis przygotował z tej okazji specjalną ofertę, której warto się bliżej przyjrzeć.

Uczeń i komputer dla niego

Nikt z nas nie chce “powtórki z rozrywki” i ponownego wejścia w tryb nauki zdalnej. Dzieci w wieku szkolnym bardzo cierpiały z powodu niemożności uczęszczania na lekcje do klasy szkolnej, rozłąkę z gronem rówieśniczym, a edukacja zdalna jednak nie zastępuje żywego kontaktu z nauczycielem. Jednakże lockdown z powodu pandemii nauczył nas jednego: komputer dla ucznia jest sprawą pierwszej wagi. Jako rodzice powinniśmy zwielokrotniać możliwości naszych dzieci i zapewnić im warunki do niczym nie zakłóconej nauki, wpłynąć pozytywnie na proces edukacyjny, a jednym ze środków do tego jest zapewnienie dziecku dobrego komputera do nauki. Sferis z okazji otwarcia szkół przygotował ofertę specjalną, która bierze pod uwagę wymagania dzieci w wieku szkolnym. Już teraz mogą Państwo sprawdzić promocje na Back To School – bo tak właśnie została nazwana ta wyjątkowa oferta promocyjna. Spójrzmy na to bliżej.

Back To School to seria produktów dotyczących każdego aspektu pracy, nauki i korzystania z komputera, przygotowana z myślą o uczniach, których stanowisko komputerowe w domu może zostać wyposażone nie tylko w urządzenia stricte elektroniczne, bowiem Sferis zajął się sprawą całościowo i oprócz oferty przygotowanej we właściwej sobie dziedzinie, a więc informatycznej, przygotował także biurka i krzesła, sprzęt peryferyjny, podzespoły do polepszenia osiągów komputera i wszelkie inne artykuły, które wiążą się z korzystaniem z komputera przez ucznia. Mówimy zatem o sklepie Sferis jako o miejscu, gdzie możemy nabyć wszystkie elementy właściwie przygotowanego kącika do nauki dla dziecka. Oczywiście sprzęt komputerowy jest w tej ofercie reprezentowany najsilniej, z racji specjalizacji sprzedawcy.

Czegóż tu nie ma? Są i skrojone pod wymogi szkolne komputery, zarówno laptopy jak i stacjonarne, myszy, lampki komputerowe, karty graficzne, głośniki, drukarki, superszybkie dyski SSD, listwy zasilające – bez wątpienia wszystko, co będzie wymagane dla zapewnienia uczniowi idealnych warunków do zdobywania wiedzy. Oprócz tego oferta naprawdę jest specjalna, dlatego, że Sferis, uznany sprzedawca sprzętu komputerowego, postanowił włączyć do promocji inne artykuły dla dzieci w wieku szkolnym. Mamy więc też spory wybór hulajnóg elektrycznych, przyborów do pisania odręcznego, kredek na zajęcia plastyczne, itd. Jednym słowem oprócz doskonałego urządzenia przestrzeni do pracy ucznia z komputerem, od razu możemy zorientować się także w stosunku do innych produktów, które będą potrzebne naszemu dziecku.

Co wyróżnia ofertę Sferis przygotowaną na nowy rok szkolny?

Dwa aspekty wyróżniające Back to School przychodzą na myśl na samym początku, tuż po zajrzeniu na stronę. Pierwszym z nich jest rozległość tej oferty, drugim to wprost niewiarygodne ceny dla sprzętów i urządzeń, które jak najbardziej pozostają konkurencyjne na rynku.

Jak powiedzieliśmy, oferta jest skierowana do uczniów i ich rodziców. Nie znajdziemy tu zatem kart graficznych za 9000 złotych, które są przeznaczone dla profesjonalistów, nie znajdziemy tu bardzo drogich komputerów, z których korzystają zawodowcy, ale za to znajdziemy bardzo przyzwoity sprzęt w świetnych cenach, który z łatwością utrzymuje wymagania stawiane przed komputerami do nauki. Można stwierdzić, że propozycja pozostaje jedną z najciekawszych na rynku, a już zupełnie wygrywa stosunkiem ceny do jakości. To dobrze, że ktoś pomyślał wreszcie o uczniach, naszych dzieciach, w sposób tak przemyślany i pomocny, zarówno samym dzieciom jak i ich rodzicom. Pomyślmy tylko, że całe stanowisko komputerowe – gdy skorzystamy ze zniżek i kodów rabatowych – będziemy mogli bardzo przyzwoicie urządzić już za około 3000 złotych, a jego jakość nie będzie pozostawiała nic do życzenia. Poważne podejście do edukacji naszych dzieci może skłonić się do zainteresowania się Back To School na Sferis.

Artykuł sponsorowany

23 września 2021 11:40
[fbcomments]