0

Warszawska Strefa Jedzenia

Warszawska Strefa Jedzenia

W Pasażu Wiecha przy Domach Towarowych Centrum od dziś jedzenie, picie i jedzeniowe festiwale.

Pierwszy festiwal już się rozpoczął i potrwa do niedzieli.
To Warszawski Festiwal Wina.
Domy Towarowe Wars Sawa Junior właśnie otworzyły Warszawską Strefę Jedzenia. We wszystkie weekendy, a właściwie to już od czwartku do niedzieli aż do końca września w Pasażu Wiecha królować będą prawdziwe hity street food’u czyli ulicznego żarełka.

Warszawski Festiwal Wina

Będzie tu można zakosztować szlachetnego trunku oraz porozmawiać z tymi, którzy na winie znają się najlepiej – importerami, dystrybutorami, a także lokalnymi właścicielami winiarni i sommelierami. Nie zabraknie warsztatów winiarskich i pokazowych degustacji.

Na festiwalu pojawią się również stoiska serwujące menu dopasowane do rodzaju serwowanego wina. Miłośników spotkań na świeżym powietrzu ucieszy z pewnością także specjalnie zaaranżowana, klimatyczna strefa wypoczynkowa wypełniona dźwiękami muzyki.

Kulinarne atrakcje to zupełnie nowa odsłona doskonale znanego warszawiakom letniego festiwalu miejskiego organizowanego przez Domy Towarowe Wars Sawa Junior – Pasaż Wiecha. Kultura w samym centrum.

Edyta Paluch, kierownik marketingu w Atrium Poland

Ubiegłoroczny debiut przedsięwzięcia przekroczył nasze oczekiwania. Zainteresowanie ofertą spędzania wolnego czasu na Pasażu Wiecha spotkało się z zainteresowaniem i bardzo pozytywnym przyjęciem, więc postanowiliśmy również i w tym roku przygotować coś specjalnego dla mieszkańców Warszawy i gości odwiedzających stolicę. Historyczny deptak obok Wars Sawa Junior tym razem stanie się na kilka tygodni kulinarną mekką, w której serwowane będą smakołyki nawet z najdalszych zakątków świata. W tym roku właśnie u nas zagości Warszawski Festiwal Wina. Nie zapomnimy również o innych atrakcjach, które cieszyły się popularnością w ubiegłym roku.

Warszawska Strefa Jedzenia - Festiwal Wina

Warszawska Strefa Jedzenia

Co tydzień, od czwartku do niedzieli, aż do końca września na Pasażu Wiecha działać będzie Warszawska Strefa Jedzenia przygotowana wraz z organizatorem kultowego już kulinarnego formatu, jakim jest Targ Śniadaniowy.

W strefie pojawią się ulubione dania znane z warszawskich plenerowych marketów, śniadań czy imprez okazjonalnych. Będzie też można się zajadać klasykami ulicy – pysznymi i przygotowywanymi z pasją daniami z Europy, Ameryki oraz Azji, a także wypić dobrą kawę i zjeść domowe wypieki.

W wybrane weekendy zorganizowane zostaną dodatkowe wydarzenia, jak na przykład Festiwal Lodów.

Warszawska Strefa Jedzenia

7 sierpnia 2020 19:46