0

Marionetka Teściowej co Śpiewa i Wujka Samo Zło

Teściowa Śpiewa i Wujek Samo Zło - Marionetka
Teściowa Śpiewa i Wujek Samo Zło – Marionetka
fot. Po znajomości

Po rewelacyjnym występie na w Turnieju o Laur Wiecha, czyli Wiechowisku, nagrali wspólny klip pod tytułem Marionetka.

Teściowa Śpiewa i Wujek Samo Zło zaskoczyli publiczność na Turnieju o Laur Wiecha w ubiegłym roku. Czy można było przewidzieć, że nagrają razem piosenkę?

Beata Łubczonek i Maciej Gnatowski dali rewelacyjny improwizowany pokaz intelektualno-słowno-muzyczny we freestyleowj bitwie. Odbyło się to 29 maja 2018, na Targówku, w trakcie Turnieju o Laur Wiecha. Można zobaczyć to wydarzenie artystyczne tu: [LINK]

Porozumienie artystyczne narastało i znienacka, w sobotę 28 IX 2019 r., odbyła się premiera ich wspólnego klipu pod tytułem Marionetka.

Znając temperament muzyczny tak Teściowej jak i Wujka można było spodziewać się, że kawałek będzie bardziej dynamiczny, ale widać tak musi być. Pierwsza wspólna produkcja. Rozkręcają się.

Jak to w tej branży bywa, wszystko jest robione po znajomości.
Po znajomości Beata i Maciek dogadali się co do piosenki, i po znajomości nakręcili go u znajomego w Localu na Mokotowie gdzie zarządza znajomy sędzia freesylowy z Wiechowiska. W produkcję, po znajomości,  zamieszali Vision Media i Ludzi z tego miasta oraz Alberta Sosnowskiego. Po znajomości Teść robi za sędziego ringowego, a Zięć za trenera. Przygrywa po znajomości zespół Funky Town.

Jak widać my też im po znajomości robimy promocję, ale… warto.

Miejmy nadzieję, że piosenka oraz wykonanie przypadnie publiczności do gustu i będzie  zachętą do kolejnych muzycznych spotkań tego niezwykłego duetu.
A teraz już wykonanie.

Marionetka:

2 października 2019 09:13