0

Resort Komedii online

PAULINA POTOCKA – Resort Komedii
fot. Mat. prasowe

Improwizowane grupy teatralne skupione wokół Resortu Komedii ratują się spektaklami online.

W najbliższych dniach następujące propozycje:

Paulina Potocka
streaming motywacyjny

W czwartek 7 maja o godz. 20:00 bezpłatny streaming prosto z domu stand-uperki – Pauliny Potockiej.

W programie:

  • monolog Kowida i przedstawienie jego perspektywy w budowaniu relacji z ludźmi;
  • obalanie cytatów motywacyjnych, bo nie potrzeba nam już motywacji, a pracy;
  • propozycje na spędzanie wolnego czasu np. czytelnicze czy filmowe

90’s TV Show:
Wybory

W sobotę 9 maja wieczór wyborczy:

Za chwilę wybory, które nie zapowiadają się najprzyjemniej – przenieśmy się więc w magiczne czasy wyborów z lat dziewięćdziesiątych! Przypomnimy sobie czarną teczkę Stana Tymińskiego, skrzydlate słowa Lecha Wałęsy, tańczącego Aleksandra Kwaśniewskiego… Komiczki i komicy Resortu Komedii zagrają krótkie gry i sceny, inspirowane materiałami video z najntisów, które przygotuje Krzysztof Dziubak. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Dobranocka dla dzieci

W niedzielę 10 maja o godz. 19.00 coś dla dzieci:

Zapraszamy na Dobranockę z Improwizacją dla dzieci. To 45 minutowy program, w którym czerpiąc z Waszych inspiracji będziemy na bieżąco tworzyć historie, w trakcie których przeniesiemy się w światy pełne przygód i emocji. Spotkamy wyjątkowych bohaterów, którzy opowiedzą, zaśpiewają, doradzą. Może pojawią się zagadki? Może jakiś szalony wspólny taniec? Kto wie, przecież w improwizacji może wydarzyć się wszystko!

Roast przeciw homofobii

Tego samego dnia, ale już późną porą o 22.00 zdecydowanie dla dorosłych:

Streming na profilu Shady Lady i resortu Komedii. Będziemy roastować homofobię, ale przede wszystkim – siebie nawzajem.  Może po prostu będziemy szczere i szczerzy, a może jad poleje się strumieniami jak na koncercie Taylor Swift. Wydarzeniu matronuje Miłość nie wyklucza, która stoi na pierwszej linii frontu w naszej walce o równość małżeńską w Polsce.

Klaster
spektakl filmowy

W poniedziałek 11 maja o godz. 20.00 w duchu filmowo-kinowym.

Maciek jest reżyserem, a Joanna scenarzystką i czasem jak grają, to mają takie wrażenie, jakby się potoczyły sceny filmowe z ich udziałem, a oni nagle są jakoś w tym. I dziwne to jest, zaskakujące, ale czasem ma takie finały albo zawieszenia jak odcinki serialu albo dramatyczne sceny filmowe. Gra się im bardzo dobrze i mogą szaleć i bawić się w przygody.

6 maja 2020 13:18