0

Zostań wolontariuszem Rock na Bagnie 2020

Wolontariusze - Rock na Bagnie
Wolontariusze – Rock na Bagnie
fot. Andrzej Talewicz

Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego – formalny organizator festiwalu Rock na Bagnie, podobnie jak w latach ubiegłych, ogłasza nabór na wolontariuszy chcących pracować przy organizacji dziesiątej edycji festiwalu.

Zespół wolontariuszy to około 30 osób, które jako pomocnicy organizatorów wykonują przeróżne zadania (m.in: dbanie o czystość placu, pomoc w prowadzeniu recepcji, zaplecza sceny, bram wjazdowych i innych drobnych czynności, których podczas imprezy jest wiele).

10. Rock na Bagnie 2020 - logo
10. Rock na Bagnie 2020 – logo
fot. RnB

Nie jest to praca lekka, ale dająca ogromną satysfakcję, za którą organizatorzy oferują darmowe posiłki (także vege), wydzielone miejsce pod namiot, ubezpieczenie NNW, zestaw festiwalowych gadżetów wraz z koszulką oraz pracę w fajnym zespole z możliwością podejrzenia organizacji dużej imprezy od środka, co może być szczególnie interesujące dla osób chcących w przyszłości organizować koncerty, festiwale czy inne imprezy plenerowe.

Praca wolontariusza trwać 5 dni będzie od 1 do 5 lipca 2020 r.

Mile widziane osoby, które już były wcześniej wolontariuszami, jak i zupełnie nowe, nie bojące się pracy, a jednocześnie chcące poznać festiwal od kulis.

Zgłoszenia (tylko od osób pełnoletnich) z podaniem danych kontaktowych (imię, nazwisko, telefon) należy przesyłać na adres: fundacja@monki.pl

2 marca 2020 10:13